22 Haziran hangi burç burcumun özellikleri nedir?

Y

yldzcan

Forum Okuru
22 Haziran hangi burç burcumun özellikleri nedir?

22 Haziran hangi burç melek kadınlar kulubü 22 haziran hangi burç oluyor forum'da.​

Hanımlar benim tam doğum günüm belli değil ama annem haziran diyor tam da emin değil. Haziranın son günleri diyor yine emin olamıyoruz. Haziran hangi burç oluyor pek de anlamıyorum. Ablam biraz büyük olduğu için ben doğduğum günü 22 haziran olarak tahmin ediyor. 22 haziran tam olarak hangi burç oluyor özellikleri nedir?

Merhabalar
Haziran ayında doğanlar haziran içi olarak ikizler ve yengeç burcu oluyor tarih olarak ayrılıyor tabii. 22 Mayıs- 22 Haziran arası ikizler burcu oluyor. 23 Haziran- 22 Temmuz arası ise yengeç burcu kategorisine giriyor. Eğer siz de 22 haziran iseniz ablanızın hatırladığına göre tam olarak ikizler burcu oluyorsunuz. İkizler burcu özellikleri kadın erkek olarak da özellikler değişebiliyor. Siz bayan olduğunu sanıyorum ve ikizler kadınlarının özelliklerine bakalım dilerseniz.

''İkizler burcu özellikleri''​

• Her zaman enerjik neşeli görünürler
  • Pratik zekadırlar her zaman bir çözüm bulurlar
  • Kararsızlık en kötü özellikleri
  • Yalnızlığı sevmezler
  • Kültürlerine düşkündürler
  • Yenilikçidirler
  • İstedikleri her şeyi elde ederler
  • Biraz ruh halleri hızlı değişebilir bir yapıdadırlar
Dilerseniz ileride anne olduğunuzda ya da anneyseniz ikizler burcu kadınının nasıl bir anne olduğunu olacağını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. ''İkizler burcu anneleri nasıl olur'' yazımızda tüm ayrıntılar var.

Geri