gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

50 Bİn Ytl’lİk Gelİnlİk

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 50 BİN YTL’LİK gelinlik dudak uçuklatan cinsten. Astek kumaş dünyanın en pahalı gelinlik kumaşını ithal ettiklerini belirten firmanın modacısı Erkan Eken metresi 1 milyar 200 liradan yapılan 50 milyarlık gelinlikler göz kamaştırdı. Svarowski taşlarla ve kristal taşlarla süslenmiş gelinlikler fuarın en iddialı gelinleri arasında yer alıyor.

Ve Siyah Gelinlik

siyah gelinlik hayli beğeni toplasa da firma sahipleri kimsenin mutlu gününde siyah giymeyeceğini belirttiler.

2. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    güzel deil bnce

50 Bİn Ytl’lİk Gelİnlİk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bin

Bin

Rüyada görülen bin sayısı, huzuru, uyumu, rahatı temsil eder.
  2. pit bull cinsi köpeğini 50 bin dolara klonlattı

pit bull cinsi köpeğini 50 bin dolara klonlattı

Amerikalı bir kadın, Güney Koreli bir firmaya, ölen pit bull cinsi köpeğini 50 bin dolara klonlattı ve 5 sevimli yavrunun sahibi oldu. Merkezi Güney Kore'nin başkenti Seul'de bulunan RNL Bio firması, Bernann McKinney'in Booger adlı köpeğinin klonlarının geçen hafta dünyaya geldiğini bildirdi. Firma, klonlamaya, 2005'te bir erkek Afgan tazısı olan Snuppy'i ilk kez klonlayan Ulusal Seul...
  3. 50 bin ytlniz olsa ne yapardınız??

50 bin ytlniz olsa ne yapardınız??

50 bin ytl niz var ne yapacaksınız???
  4. gelinliğimi satıyorum.ihtiyacı olan ilgilensin.eteği 50 metre kumaştan yapıldı!!!!

gelinliğimi satıyorum.ihtiyacı olan ilgilensin.eteği 50 metre kumaştan yapıldı!!!!

arkadaşlar 3500 tl aldığım bu gelinliği 1300 satıyorum.özel dikimdir.hiç bir defosu yoktur.kollarından taşlar sarkıyor ve uzun kuyrukludur.eteği 50 metre kumaştan yapılmış ve misinalarla kıvrılmıştır.rengi beyaz.36-38 bedene uygundur.kolay taşınsın diye özel tafta dikilmiştir.
  5. Oleg Cassini 2013 Gelinliklerinde % 50'ye Varan İndirimler Sizleri Bekliyor!

Oleg Cassini 2013 Gelinliklerinde % 50'ye Varan İndirimler Sizleri Bekliyor!

Bu sayfa; Oleg Cassini 2013 Gelinliklerinde % 50'ye Varan İndirimler Sizleri Bekliyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili gelin adayı meleklerimiz, bu yaz evlilik planları yapıyorsanız ve hala gelinliğinizi seçmediyseniz Oleg Cassini gelinlikler % 50'ye varan indirimlerle sizleri mağazalarına bekliyor. Özel tasarım muhteşem gelinlikler için fırsatı kaçırmayın..

Sayfayı Paylaş