gebe
  1. Bsjsjsjsjhbs

Bsjsjsjsjhbs Forum Okuru

Adet değilim haftalardır kanamam var yardım

Konu, 'Kadınlar' kısmında Bsjsjsjsjhbs tarafından paylaşıldı.

Ben 18 yasindayim ve adet degilim ve haftalardir kanamam var hem kan geliyo bazen bazen kahverengi oluyo bazen cok koyu kahve ama hep kanamam var yani. Ve kotuuu kokuyoooo cok korkuyorum doktora gitmeye kanseer miyim sizce :( anneannem rahim kanseri olmustu onunda kanamasi ve kokusu oluyodu bildigim. Ne dusunuyosunuz

2. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    canım bence kendi kendine kurma dr.qit enfeksiyon olabilir..enfeksiyonlarda kanama sebebi olabilir...teşhis için dr. qit..

Adet değilim haftalardır kanamam var yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kanamalar dıstan kanamalar ilk yardım

kanamalar dıstan kanamalar ilk yardım

ilk yardım kanamalar kanamalar ve ilk yardım kanamalarda video kanamalarda resimli anlatım Kanın damardan vücut dışına çıkmasına dış kanama denir. Dış kanama genellikle yaralanmalar sonucu olur ve atardamar, toplardamar, kılcal damar kanamaları şeklinde görülür. Dış Kanamaları Durdurucu Yöntemler a. Parmakla Basınç Yapma Yara ufak ve kanama az ise; Yara üzerine temiz bir bez ya da pansumanla...
  2. Rahim ve adet kanamaları

Rahim ve adet kanamaları

Rahim ve Adet Kanamaları Rahim bol kaslı bir organdır; şekli başaşağı edilmiş bir armuda, içi sümüksü tabakayla kaplı küçük bir yumurtaya benzer. Rahim boynu, alt ucunda vaginaya açılır. Yumurtalık ve yumurta kanallarının da bulunduğu üst kısmı karın boşluğundadır ve havsala kemikleriyle korunur. Zamanı gelince döllenmiş yumurta rahme girer; rahmin sümüksü tabakası bu sırada kalınlaşmıştır ve...
  3. adet kanamaları

adet kanamaları

11 yaşında adet yumurtlama olmadan adet olunurmu progestan kullanırken olunurmu progestan kullanırken Ergenlik dönemi, çocukluktan genç kızlığa adımların atıldığı bir dönemdir. Bu dönemde bedensel gelişim ve kişilik gelişimi çok hızlıdır. Kızlarda 9-10 yaşlarında başlayan bu değişim 18 yaşına dek devam eder. Sağlıklı bir kadın olabilmek için gerekli olan değişimlerin...
  4. Adet Kanamasında Parça Gelmesi

Adet Kanamasında Parça Gelmesi

adet kanamasında parça gelmesi adet kanamasında et parcası gelmesi Merhaba arkadaşlarım dün gece başıma bişey geldi. böyle fındık büyüklüğünde et parçası ama tam olarak kan pıhtısı değil, ten renginde ete benziyordu ya bütün geceyi uykusuz geçirdim lütfen yardım edin ne yapmam gerekiyor ?
  5. 7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

mrb 7.haftamdayım ıkı kez kanamam oldu progestan dıye bır ılaç kullanıyorum pazar gununden berı hıç bırsey yoktu bugun gene kahverengi bıseyler geldi hafif agrılarım da var on gundur yatıyorum kafayı yıyecem böyle bışeyle karsılasan varmı

Sayfayı Paylaş