gebe
  1. BİR SİTEMİM VAR

BİR SİTEMİM VAR Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    8

adetim gecikti yoksa ağrı kesicşlerden mi yardıııııııım

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında BİR SİTEMİM VAR tarafından paylaşıldı.

Geçenayki adetimle arada34 gun oldu acaba hamile miyim bilmiyorum hep hüsran ile sonuçlandığı için test yapmaya korkuyorum ben bir ameliyat geçirdim burnumdan bu ay acaba ondanmı gecikti adetim yada ağrı kesiciler ve antibiyotikler gebeliğe manimi lütfen yardıııııııııııım

adetim gecikti yoksa ağrı kesicşlerden mi yardıııııııım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetim neden gecikti

Adetim neden gecikti

adetim neden gecikti normalde ayın 15 inde adet olmam gerekiyodu ama 2 haftadır olmuyorum. ben adet olmaya başlayalı bu 2. yılım bu gecikme sizce normalmı??
  2. adetim gecikti hamile miyim

adetim gecikti hamile miyim

ben 1 aylık evliyim ve hiç korunmadım adetim 5 gün gecikti.midem bulanıyo basım dönüyo v sanki karnımın içinde bişeyler oluyo belirtileri var nerdeyse ama testler hep negatif daha kan testi yaptımadım ama böyle bişe yasyıpta hamile oldugunu ögrenenler bana mutlu haber verin nolur cok istiyorum bu bebeği............
  3. Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim nelere bakmam gerekiyor arkadaşlarım. Öyle belirti yok ta çok uykum geliyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yardım lütfen :S
  4. sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

2 senelik evliyim kistim var bebek istiyoruz ama olmuyo adetim her ay gecikiyo ve oluyo bu ayda olucak diye korkuyorum ama olursada allahtan olmzsada allahtan neyse adetime geri dönüyorum çok düzensiz bundn 5 gün önce sağlık ocağında test yaptırdım sonuç negtif ve pisikolojik de çöküntü oluyo her an adet olucakmışım gibi ama kendimi de alıştırmaya çlışıyorum yardım istiyorum
  5. adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

Merhaba.. Dogum kontrol hapini birakali 4 ay oldu. Her ay umutla bekliyorum gebe olmayi ama malesef her ay hayal kirikligina ugruyorum. Bu ay adetime 1 hafta kala kahverengi akintim old. Iki gun ust uste birkerelik. Dün adetim gelmesi gerekti ve hala gelmedi. Zaman gectikce daha cok heycanlaniyorum. Yarin gebelik testi yapicam gelmezse. Iki gundur de surekli wc ye cikiyorum. Ve bi kac gun...

Sayfayı Paylaş