Akşamları çay yanına pratik tatlı tarifleri istiyorum kızlar

• Konbuyu başlatan Mutfak_delisi
  • Başlangıç tarihi
M

Mutfak_delisi

Forum Okuru
Akşamları çay yanına pratik tatlı tarifleri istiyorum kızlar

Akşam çayın yanına pratik tatlılar melek kadınlar kulübü akşam çayın yanına pratik tarifler forum'da.​

Kızlar akşamları misafirimiz çok oluyor akrabalar arkadaşlar kalabalık olduğumuz için neredeyse her akşam doluyuz biz hiç olmazsa benim çocuklar eşim çok tatlı seviyor çay yanında yapacağım akşam için pratik olacak tatlı tarifleri var mı? Akşam çayın yanına pratik tatlı tarifleri istiyorum kolay yapılan tarifler paylaşırsanız sevinirim.

Merhabalar
Çay yanına ikram edebileceğiniz evdeki malzemelerden yapabileceğiniz kolay tatlı tarifleri var aslında bunlardan bir tanesi ben Elmalı turtayı çok severim bahar aylarında ve çilekten yaparım hamuru tereyağlı onunla kabartma tozu ile hazırlayabilirsiniz biraz hamuru bekletip içerisine tarçın ve elmayı rendeleyip biraz kavurup içerisine isterseniz cevizde ekleyebilirsiniz kolaylıkla bir elmalı turta yapabilirsiniz çocuklarda çok sevecektir eminim ki bunun yanında bu sıralar kabak çok fazla yaygın kabak tatlısı da en kolay tatlılardan birisi özellikle tahin ve cevizle çok lezzetli oluyor kesinlikle denemelisiniz. Ama şunu da unutmayın akşam yemekten sonra çay yanında ağır tatlılar sizi biraz bayağı bilir onun için daha hafif tatlılar yapmaya gayret etmelisiniz ben özellikle akşamları sütlü tatlılar yapmaya özen gösteririm tabii ki her akşam tatlı yapmıyoruz ama akşamları özellikle sütlü tatlı biz daha çok seviyoruz hafif olduğu için sütlaç olabiliriz supangle olabilir kazandibi olabilir Damla'nın sakızlı muhallebi olabilir bunları çocuklarda çok seviyorlar. Dilerseniz aşağıdaki linkimizden "pratik sütlü tatlı tarifleri lazım" konulu yazımızı inceleyebilirsiniz güzel tatlılar var benden söylemesi.

Çayın yanına pratik ev yapımı kolay yaş pasta tariflerimiz vardı kızlar bunuda ben vereyim mutlaka ama mutlaka deneyin üyelerimizden gelen tariflerdir

Geri