Harika alyanslar modeli arayanlara güzellik yapıyorum

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Harika alyanslar modeli arayanlara güzellik yapıyorum
Harika Alyans Modeli Ve Seçimi İsteyenler buyursun.

Evlilikten hemen önce ki evlilikte genelde yapabilirsek ve maddi durum var ise tek taş yüzük isteriz hanımlar ama elimizde güzel bir alyans olsun bize özel olsun diye düşünenlerdenim. Hoş benim eşimin işleri hiç bi zaman için bana güzel bir alyans alacak kadar güzel olmadı :D:D Yani oldu ama ne bileyim bir türlü kafasını toparlayamadı. Biz eskidik artık kolay değil taa 30 yılı devirdik evlilikte. Şimdi istiyorum ki güzelliklere siz melekler eharika yüzükler alyanslar vereyim sizde seçin aldırın :D:D Sakın aldırmayayım bu alyansı çok pahallı diye düşünmeyin aldırın. Yarın nası olsa almayacaklar.

Trendyol alyanssepeti gibi bir çok site var arkadaşalrım ve herkesin bütçesine göre ürünler mevcut. Sizlerin yapası gereken sadece bir tanesini seçmek. Artık pahallı mı alırsınız ucuz u o size kalmış. Mevzu yerine getireceği işlemse ucuz da olabilir ama ben pahallı isterdim şahsen bizzak kendim hahaha

3-Renkli-Klasik-Alyans-AL05808-resim2-8446.jpg
bombeli-4-mm-gumus-klasik-alyans-gkl103-cift-alyanslar-alyans-sepeti-17476-93-O.jpg
ince alyans örneği.jpg
ince-ve-sade-tasarim-gumus-klasik-alyans-modelleri-gkl106-cift-alyanslar-alyans-sepeti-17479-9...jpg
kadın erkek alyans modelleri.jpg
kadın erkek alyans örneği.jpg
tasarim-altin-alyans-erkek-3-14-ayar-erkek-alyans-mucevher-dunyasi-5622-23-O.jpg
tassiz-erkek-gumus-alyans-yuzuk-dn5448-kc9995312-1-f37b38c0599a44aca5624a545743a01a.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri