Andorex sprey diş ağrısında nasıl ve nasıl kullanılır?

• Konbuyu başlatan Andorex
  • Başlangıç tarihi
A

Andorex

Forum Okuru
Andorex sprey diş ağrısında nasıl ve nasıl kullanılır?

Andorex sprey diş ağrısı melek kadınlar kulübü andorex sprey diş ağrısına iyi gelir mi forum'da.​

Arkadaşlarım iki gündür çok kötü diş ağrısı çekiyorum bugün doktora gittim dişimde iltihap varmış ve doktor bana andorex sprey diş ağrısı ve iltihap için bunu verdi bu ilacı kullananlar var mı daha önceden nasıl bir ilaç iltihabı geçiriyor mu? Bunu günde kaç defa kullanmak gerekir? Çünkü iltihap olduğu için ağrım da oluyor doktorda bir işlem yapamadı iltihap olduğu için hem bu spreyi verdi hem de antibiyotik başladı.

Merhabalar
Öncelikle Çok geçmiş olsun diş ağrısı hiçbir şeye benzemez çok iyi biliyorum. Dişinizde iltihap olduğu için antibiyotik vermiş zaten size doktor diş iltihabı olduğunda önce iltihabın geçmesi beklenir bu da antibiyotik kullanarak geçecektir aynı zamanda doktorunuzun verdiği spreyi de kullanırsanız hem ağrısı hem de iltihabı daha hızlı bir şekilde iyileşecektir.

Andorex sprey diş ağrısına iyi gelir mi elbette hem iltihap tedavisinde hem de ağız içi yaralar boğaz enfeksiyonu diş eti iltihabı ya da enfeksiyonlarında tercih edilen bir sprey ilacıdır. Antiseptik bir çözelti olduğuna söyleyelim aynı zamanda bunun dışında diş plakalarının önlenmesinde ve ağız içi hijyeni de tercih edilir. Siz ilaçlarınızı ve spreyini zamanında kullanın iltihap bittikten sonra doktorunuz en doğru tedavi uygulayacaktır. Andorex sprey nasıl kullanılır ve ne kadar kullanabilirsiniz? Yetişkinler için tek seferde 4 defa sıkabilirsiniz bu işlemi 3 saatte bir tekrarlayabilirsiniz. 6 yaş küçükler için kullanılmamaktadır.

Diş ağrınız varsa evde de şu aşağıdaki linkte bulunan önerilere yapabilirsiniz. "Dişiniz ağrıyorsa evde neler yapabilirsiniz" konulu yazımızı aşağıdaki linki tıklayarak inceleyebilir detaylı okuyabilirsiniz.

Geri