Arkadaşıma elimle pantolon içinden mastürbasyon yaptım zevk suyundan hamile kalır mıyım

melek39.

Yeni Üye
Üye
Arkadaşıma elimle pantolon içinden mastürbasyon yaptım zevk suyundan hamile kalır mıyım
Sevgilim adetimden 2 hafta sonra hicbirsekilde çıplaklık olmadan erkek arkadasimin eşofmanin icinden masturbasyon yaptim elime zevk suyu geldimi gelmedimi hatirlamiyorum o elime vajinama dokundum gebelik olma riski varmi ama hiçbirsekilde çıplak deĝildik

Kuzum sen neden zevk suyunu silmeden elini silmeden yıkamadan böyle bir şey yapıyorsun anlamış değilim. Risk tamamen delilik diyebilirim. Eğer çıplak teninle yani elinle vajinana dokundu isen ve zevk sıvısı var ise küçük bir ihtimal tabiki var yok denilemez dabiki elini içe doğru soktuysan. Yok bunlar da giyinik iken oldu ise korkulacak bir durum yok demektir.

Kuzum sen neden zevk suyunu silmeden elini silmeden yıkamadan böyle bir şey yapıyorsun anlamış değilim. Risk tamamen delilik diyebilirim. Eğer çıplak teninle yani elinle vajinana dokundu isen ve zevk sıvısı var ise küçük bir ihtimal tabiki var yok denilemez dabiki elini içe doğru soktuysan. Yok bunlar da giyinik iken oldu ise korkulacak bir durum yok demektir.
Kuzum hicbirsekilde çiplak degildik ustumuz giyinikti elimi genital bölgeme götürdüğümdede giyiniktim çıplaklik hiç olmadı

Yok hayatım yok bu mümkün değil çıplak olarak orana elinle dokunmadı isen sıfır sıkıntı bakma sen onlara korkutuyorlar sizi :)

Yok hayatım yok bu mümkün değil çıplak olarak orana elinle dokunmadı isen sıfır sıkıntı bakma sen onlara korkutuyorlar sizi :)
Yok hayatım yok bu mümkün değil çıplak olarak orana elinle dokunmadı isen sıfır sıkıntı bakma sen onlara korkutuyorlar sizi
Yok canim herşey dedigim gibi oldu üstumuz giyinikti sadece ic çamasirimi düzeltirken değdi ve çıplaklik asla olmadi

Yok abla hiç bir şekilde çıplak değildik üstümüzde günluk kiyafetlerimiz vardı sadece pantolonun icinden iç camaşirimi düzeltirken elim değmiş olabilir o yüzden korktum

Yok hayatım yok böyle hamilelik olmaz kalınmaz net olan şey bu kafanı boşuna karıştırma.

Geri