gebe
  1. özlemlim

özlemlim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında özlemlim tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar, iki gün önce 100 mg selectra 7 tane birden içtim.. Baş dönmesi halisünasyon, titreme hepsini yaşadım.. bir de bende böbrek rahatsızlığı vardı.. bugünde iki tane antidepresan aldım.. Ve tuvalet hiç ama hiç yapamıyorum.. Acil bişeyler yazın..

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Acile gitmenizi öneriyorum..

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekciklerim lütfen yardım edinn :(

melekciklerim lütfen yardım edinn :(

melekcikler ne yapsam boyum uzar yaşım 15 boyum 155 lütfen yardım edin boyumun uzamasını çoook isstiyorumm :( :şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey: :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
  2. arkadaşlar lütfen yardım edin..

arkadaşlar lütfen yardım edin..

sex anılarım Arkadaşlar..ben 21 yaşındayım.etrafımda çok erkek var..ben bekarete önem veren bi ailede yetiştim şu an çevrem farklı bi kısım bunun artık geride kaldığını,bi kısım önemli olduğunu savunuyor..erkek arkadaşım vardı benle birlikte olmak istedi ayrıldım..zorunda kaldım..:hasta:ben kendimi bilirsem önemi yok diyorum ama bi yerde bekaret hep çıkacak önüme..ve diyorum ki bigün...
  3. arkadaşlar lütfen yardım

arkadaşlar lütfen yardım

yaklasık 1 bucuk aydır adet görmüyorum bundan bi 10 gun önce evde test yaptım sonuc negatif çıktı sizce kan tahlili yaptrmalı mıyım bide hafif beyazımsı bir vajinal akıntım var ara sıra başım dönuyor o kadar başka hiç bir belirti yok yaklasık 2 senedir bizim cocugumuz olmuyor sizce ne yapmalyım yardımcı olun arkdslarım
  4. arkadaşlar yardım edin lütfen....

arkadaşlar yardım edin lütfen....

sizden bir konuda yorumunuzu almak istiyorum.. haziran ayının 13 unde hastalanmam gerekiyordu olmadım 17 sinde kan testinde hamile oldugumu öğrendim ancak 3 gun sonra düşük yaptım. ve suan 20 temmuzda adet olamam gerekirken hala olmadım adetimin geçikmesinin 11. gunu kan testi yaptım ve ultrasonda rahim kalınlaşması olduğu halde sonuç negatif çıktı.. bugun 14, gun gecikmede ve ara ara kasık...
  5. lütfen yardım edinnn

lütfen yardım edinnn

adetime 3 gün var ama bende adet olacağıma dair tek bır belırtı yok evlenmeden önce kasıklarım belim çok ağrı yapardı eşimle korunmasız ilişkiye giriyoruz 2 haftadır bende akıntı var 1saniye kadar kısa göz kararmaları hafıf kasık ağrısı var acabaa....ben.... hamilemiyim

Sayfayı Paylaş