Ayrıldıktan sonra sevgiliyi aramak normal mi?

• Konbuyu başlatan Hicsevmiyorrr
  • Başlangıç tarihi
H

Hicsevmiyorrr

Forum Okuru
Ayrıldıktan sonra sevgiliyi aramak normal mi?

Ayrıldıktan sonra arayan kadın melek kadınlar kulübü ayrıldıktan sonra sürekli arayan sevgili forum'da.​

Kızlar bir bir ay önce ayrıldık ve çok seviyorum onu ayrılmak istemiyordum aslında. Onu sürekli rahatsız ediyorum acaba normal mi? Ama çok seviyorum ne yapayım? O beni hiç umursamıyor maalesef ne yapsam geri dönmüyor. Ayrıldıktan sonra arayan kadın acaba erkek için nasıl düşündürür.

Merhabalar
Anladım güzel bir aşk geçmiş aranızda ama ayrıldıktan sonra aramak neyin nesi canım arkadaşım. Hele bir de karşı tarafa ayrıldıysa inanın gururumu yerle bir edemem arayamam yani. Ayrıldıktan sonra arayan kadın kendine yazık eder söyleyeyim. Seviyor olabilirsin ayrılmak istemiyor da olabilirsin ama dünyadaki tek erkek de o değil. Hiç aramayan sormayan neden ayrıldık diye düşünmeyen birini ben neden arayayım ki. Senden ayrılıp artık bu ilişkiyi bitirmişse zaten seninle arasında bir şey kalmamış kafasında bitirmiştir diye düşünüyorum. Çok seviyorsanız ayrılmak istemiyorsanız 1 defa arayın 2 defa arayın en fazla daha fazlası hem size zarar verir hem karşı tarafa daha da bıktırır size dönmesini tamamen engeller bir durum bu. Bir de ayrılmışsa ilişki bitmiştir anlamı çıkar bundan Ayrılsak da beraberiz diye bir durum olmayacağı için bırak yakasını gitsin nereye gidiyorsa karşına kimler çıkacak kimler bundan sonrasına sen bak. Senin sesini duymak yüzünü görmek istiyor duysa zaten ayrılmazdı senden bir de bu gerçek var. Hani bazen gerçekleri insanın yüzüne vurmamız gerekiyor ki kendine gelsin silkelensin senin de silkelenmesi istiyorum o yüzden bu tür acı gerçekleri yüzüne vurmak istiyorum aslında. Onu sürekli arayıp rahatsız ederek hem kendine yazık ediyorsun hem de telefonun dakikalarında söylemedi deme senin değerini bilecek birini aramaya başla. Peki "ayrılmak isteyen erkekler nasıl davranır" bu yazımızda mutlaka incelemenizi tavsiye ederim erkekler hakkında bir şey bilmiyorsanız bu yazı size çok şey öğretecek.

Geri