gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bakara suresi

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada Bakara süresini okuyan veya okudugunu gören kimse, bir yerden baska bir mahalleye tasinir. Çünkü kismeti o gittigi yere verilmistir. Hazret-i Ayse, ömrü uzun olur, diyor. Bela ve felaketlerden uzak kalir, Ibn-i Sirin'e göre; düsmanin serrinden kurtulur ve bir miras alir. Kirmani de diyor ki; ömrü uzun olur. Hal ve vakti iyilesir. Cafer-i Sadik'a göre de: Kadi ise uzun zaman isinde kalir, ömrü uzun ve rizki bol olur. Abdülgani Nablüsî de; ilim sahibi ve uzun ömürlü olup, hayir ve berekete nail olur, buyuruyor. Bir baska rivayete görede: Rüyada Bakara Süresini veya ondan bir ayeti okudugunu veya kendi üzerine okundugunu görmek; ilme, uzun ömre, dinde iyilik ve çocugu hakkinda kurtulusa isarettir.Rüyada Ayetü'l-Kürsi'yi okumak; hafizaya ve keskin zekaya isarettir.

Bakara suresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakara Suresi Faizle İlgili Ayetler istiyorum

Bakara Suresi Faizle İlgili Ayetler istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Bakara Suresi Faizle İlgili Ayetler istiyorum şimdiden Bakara Suresi Faizle İlgili Ayetler için çok tşk ederim
  2. Bakara Suresi Hangi Cüzde biliyor musunuz

Bakara Suresi Hangi Cüzde biliyor musunuz

merhaba arkadaşlar acaba Bakara Suresi Hangi Cüzde bilen var mı dini konuda bilgisi olan varsa ve Bakara Suresi Hangi Cüzde bilen varsa bana yazsın lütfen.
  3. Bakara Suresi İçki Ayeti hakkında bilgi paylaşın

Bakara Suresi İçki Ayeti hakkında bilgi paylaşın

merhaba sevgili melekler ben sizden Bakara Suresi İçki Ayeti hakkında bilgi rica ediyorum şimdiden Bakara Suresi İçki Ayeti için çok tşk ederim.
  4. Bakara Suresi Nerede İndirilmiştir Öğrenelim meleklerim

Bakara Suresi Nerede İndirilmiştir Öğrenelim meleklerim

Bakara Suresi Hakkında Bilgi Bakara Suresi Nasıl İndirilmiştir Daha önce http://www.meleklermekani.com/tum-islami-bilgiler/225737-fatiha-suresi-nasil-inmistir-inis-sebebi-nedir-buyrun-ogrenelim.html demiştik. Şimdi de siz sevgili melek'lerimize ve misafirlerimize Bakara Suresi nasıl indirilmiştir diye bilgiler aktarıyor ve Bakara Suresi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tüm...
  5. bakara suresi dinde zorlama yoktur ayeti hangisi

bakara suresi dinde zorlama yoktur ayeti hangisi

Slmlar, Bakara suresinde dinde zorlama olmadığını gösteren ayet hangisi acaba, aydınlatırmısınız..

Sayfayı Paylaş