gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bakire

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada bakire bir kizla tanismak, onunla dost-luk kurmak, murada ermekle yorumlanir. Kendisini bakire bir genç kiz olarak gören kimse sevgilisine kavusur.Rüyada bir bakire görmek, hürmet göreceğine, rüyayı gören kişi bakire ise birleşeceği insandan beklediği saygıyı göreceğine işarettir.

Bakire konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazanana Bakire Kiz

Kazanana Bakire Kiz

Burası Nijerya'nın Angurgu Nehri... Uluslararası Balıkçılık Festivali 15 Mart'ta yapıldı. Ellerindeki yuvarlak balkabağı ile suya dalan Nijeryalılar en büyük balığı yakalamak için kıyasıya yarışıyorlar. NEDEN MI ? Çünkü en büyük balığı yakalayana ödül olarak "bakire bir kız" veriliyor... Diğer ödüllerse Honda araba, renkli televizyon, ev, balıkçılık...
  2. Şebnem Scheffer hala bakireymiş

Şebnem Scheffer hala bakireymiş

Yılladır süre gelen Şebnem Scheffer ve Özcan Deniz davasında sular durulmuyor. ‘Orada Neler Oluyor’ programına katılan Scheffer’ın avukatı İbrahim Fırat ilginç açıklamalarda bulundu. Fırat, müvekkilinin akıl sağlığı raporu istenmesine çok üzüldüğünü belirterek " ‘ben deli miyim?’ diye günlerce ağladı. Şebnem Scheffer, Özcan Deniz’in ortaya attığı 'Bornoz' meselesinden sonra...
  3. Bakire çıkmadı diye boşayamadı

Bakire çıkmadı diye boşayamadı

Bakire çıkmayan gelini mahkemeye vermiş, boşanmak istemişti. Davada ikinci aşamaya geçildi. Fransa Temyiz Mahkemesi, Müslüman damadın "gelinin bakire çıkmaması" üzerine yaptığı şikâyeti kabul ederek evliliği iptal etmesi kararını alt mahkemeye iade etti. Temyiz Mahkemesinin kararı ile evlilik devam ediyor. Mahkeme yetkilisi yaptığı açıklamada, "İlk karar öncesi...
  4. Kadınlar da 'Bakire' İstiyor!

Kadınlar da 'Bakire' İstiyor!

İnsan, kendine istediği eşin özelliklerini kendisi de taşımalı, kendisi eğri ise doğru birini aramamalı, ilk önce kendine bakmalı nasıl biri diye sonra karşısındakine... ve eğer doğru biriyse burda ki örnek de gibi yani bekar ise, çok normal bir şey bekar birini istemesi... ama herşey de sadece iki bacak arasında bitmiyor tabi, yeter ki insanın gönlü ruhu fahişe olmasın! Yargıtay'ın,...
  5. Bakire Güzel Charlize Theron

Bakire Güzel Charlize Theron

Dünyaca ünlü oyuncu Charlize Theron, Davos' da yaptığı "Ben Bakireyim" sözleri ile olay yarattı. Herkesin şaşkın bakışlarla izlediği Theron, bakireyim sözlerinden sonra yaptığı açıklamalarla da herkese kahkahalara boğdu.:) Haberi ilk okuduğum da açıkcası ben de şaşkınlığımı gizleyemedim. Gerçeği öğrenince de açıkcası kendi kendime güldüm:) Bakire güzel Charlize Theron, katıldığı...

Sayfayı Paylaş