gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bana kızmayın olarmı??

Konu, 'Çöplük' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bana kızmayın olarmı??

cani şeker :D yok sana rep sen kazana düştün :D:D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

:Dseni yaramaz seni:nono:üzülecek bir durum ama sende aklının ermediği bir dönemde yapmışssın, itiraf etmen iyi oldu eminim rahatlamışsındır

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ewt zaten rahatlamak için yazdım:cry::cry:

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

canım bence tam bir itiraf olmuş vede bu itiraftan sıkılmanada gerek yok çocukluk işte hepimizin ne günahları vardır canilikleri vardır :D:D

bu vereceğim konu ablam sevqi'nin diğer sitemizdeki itirafıdır alda kendini suçlama :D:D
    haa unutmadan itiraf için + 100 rep

***** 11 bende 13 yaslarındayız.Sokakta sıcak bir kucak arayan küçük miyavcık bulduk.vay fukara bizi görünce çok mutlu oldu gözlerinden ahaa işte sıcak kucak buldum gibi bi ifade vardı.ama zavallı başına gelecekleri bilmi0du.!aldık kediciği istikamet ev.bi kaçgün yedirdik içirdik annem kıyametler içinde bizim umurumuzdamı dolaptaki sütler kediciğin emrinde tabi sucukları unutmamamlı[​IMG] Sonra yahu bu kediyi biraz tarz yapalım dedim o bizim kediciğimizdi diğer kedilerden farklı 0lmalıydı.[​IMG] ne yapsak ne etsekk..!hah derken bulduk kulağına küpe.!ama önce kulağını delmemiz lazım[​IMG] aldık iğne iplik ipliğede bi düğme(yeni trendy küpe bizim düğme)önce yıkadık bi güsel sonra başladı operasy0n..dikkat dikkat hemşire ***** ve dr.sevqi arka odunluktaki ameliyathaneye bekleniliyosunuz anonsu yapan kedicik o0000 çok miyavlayarak ağladı ama çocukluk işte.***** kedinin üstüne çökmüş bense elimde iğne kedini kulagına çökmüşüm.!zavallı (mestan)bu arada adıda mestandı e onu biz koymuştuk.neyse sonuna operasyon basarıyla bitti kedi iki kulağı küpeli tarz entel bi kediydi:crazy: zavallı kedicik hasta oldu ve babam kediyi sabah erkenden biz uyurken bizden kurtarmak için götürmüştüü[​IMG] çok ağlamıştık ikimizde ve ***** o günden beri kedilerden tırsar sanki zorla kulağı delinen oydu oysaki kedi alemide ***** ve sevqi kardeşlerden tırsar beaa[​IMG]

alıntı netbahane.Sevqi

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

affet şekerim beni sana cani dediğim için :D asil caniler ***** ve sevgiymiş :D:D

7. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bn cani diilim:Dbana cani diyenler ***** ve ablası ikilisinin yaptıklarını okusun valla korkulur sizden bi yandanda güldüm itiraf ediim:Dama yassık kediye nerden aklınıza gelir yaa:D

8. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

bende küçükken sineklerin kanadını koparıp sobanın üstüne atardım ama sizinkilerin yanında çok masum kalıyor :D:D

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

dettt masummuş sen hem cani hemde iğnennnççsin pasika :D:D iğrenç değil altını çiziyorum iğnençççsin :D:D

keşke hep çocuk kalabilseydik :)

10. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

grrrrrrrrrrrrr. ikinizde canimissiniz :D
    neyse cocukluk hali üzülmeyin artik :D

11. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

la koptum laaa..ALLAH sızı ne yapmasın emı....

12. Monera

Monera Forum Okuru

Gıı şek nitmişin sen yaa:nono::nono::poster_oops:

:dp47:çocukluk ama olsun:cheer2::D

13. disibozkurt

disibozkurt Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben abim ve kuzenm ordudayken küçk yavru kediler vardı bizm ordudaki evlermzde genllkle tahtadan üstüde alimnym 1 katlıdr kediyi sırayla tavana atmaya başladık sonra ben tam koyun sürüsü geçrken attm ve bi keçinn üstüne düştü kedicik snra zaten tutamdık bidaha:)küçktm ama yha

14. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

küçüktük :D

15. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

çok yaramazmışsın çok :) eğer şimdi o olanlardan dolayı pişman olmasaydın sana kızma hakkımız olurdu canım üzülme sakın=)

bana kızmayın olarmı?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızmayın ne yapim zekiliğim tuttu

kızmayın ne yapim zekiliğim tuttu

1- B - İ - Ü - D - ? 8 A, B, C, D VE E birbirlerinden ve sıfırdan farklı tamsayılardır.? yerine ne gelmeli 2- Sadece bir tek kibritiniz var, içinde bir gaz lambası, bir gaz sobası,ve birde mum bulunan karanlık ve soğuk bir odaya girdiniz... Önce hangisini yakarsınız 3- ABCDE x 4 = EDCBA ise A=? B=? C=? D=? E=? A,B,C,D,E YERİNE NE GELMELİ?
  2. Adminler kızmayın...:))

Adminler kızmayın...:))

Adminin ( Yönetici ) şifresi elinize geçse ilk ne yapardınız??? Fikirleri alayım....:D
  3. yuh bana..

yuh bana..

çok utandım şimdi kendimden ve sizlerden :S ama içimde tutamıcam yoksa çatlıcam.. eniştem teysemi başka bi kadınla aldatıordu bunu ilk baştan beri biliyordum o kadının ismiyle benim ismim aynı oldugu için enişte bey bi iki kes bana yollamıştı o belden aşagı msjları gerçi farkında bile deıiil.. o ayrı konu.. bir gün çok kızdım enişteme ve olayı anlattım oda sus payı ne istersin gibi bir...
  4. kızmayın ne olur

kızmayın ne olur

zina yaptığın kişiyle evlenmek zina yapılan kişiyle evlenmek erkek arkadaşımla birlikte oldum ama pişman değilim..lütfen kızmayın bana..5senedir birlikteyiz.seneye evleicez inşallah nişanlıyız,çok güzel bir duygu....yorumlarınızı beklıyorum
  5. !! Lütfen Kızmayın Melekler, Yardımınıza ÇOOOK İhtiyacım Var..!

!! Lütfen Kızmayın Melekler, Yardımınıza ÇOOOK İhtiyacım Var..!

Öncelikle 17 yaşında bir kızım. Obsesif Kompulsif ve panikatak rahatsızlığımdan ötürü farklı 2 ilaçla tedavi görüyorum. Anlatacağım şeylerin çok yanlış olduğunun bilincindeyim ve inanın bana bir daha asla, böyle boyumdan büyük bir işe kalkışmayacağım. Zaten nasıl böyle bir hata yaptım onuda bilemiyorum... O yüzden lütfen, yalvarırım size bana yardımcı olun. Yargılamadan önce lütfen...

Sayfayı Paylaş