gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bele yakı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yakı ne işe yarar bele yakı yapıştırmak yapıştırma bandı ne işe yarar slm arkadaşlar 1 yıl 8 aydır evlıyım fakat evlenmeden once 3 yıla yakın onun korunmasıyla bırlıkte olduk evlendıkten sonrada hiç korunmadık bebek cok ıstıyoruz ama olmuyor. [​IMG]
    bır kaç ay adetım duzensızdı ama suan duzeldı dunde belımı cekıp yakı yaptılar ablamın soyledıgıne gore bızde ırsi imiş belde kayma yakı yapıştırdılar işe yarar dedıler ay bı tuhafım yururken bıle korkuyorum bu şekilde deneyıp hamıle kalan varmı aranızda ???

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nereye yazacağımı bulamadım

nereye yazacağımı bulamadım.en az iki defa yardım bölümüne yazdım.nolur biri baksın iliglensin.nickimle giriş yapamıyorum...nickim xseax di benmde isteğim üzerine admin ***** nickimi *sea* olarak değştirdik.fakat şuan ne eski ne de yeni şifreyle giriş yapamıyorummmmm.lütfen yardım edin adminlerimmmm....

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
  5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bu arada, sistemimizde xseax yada *sea* şeklinde alınmış üyelik bulunmuyor.
    dilerseniz BURAYI TIKLAYARAK yeniden üye olun üyeliğinizi hemen aktive edelim.

6. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    bende işe yaradı...

7. buğlem1281

buğlem1281 Forum Okuru

bende 5 aylık evliyim.5 ay boyunca hiç korunmadık ve bir türlü gebe kalamdım. sonra bi kadının yanına gittim. bel ve karın bölgesine yakı bandi vurdu. ama a detim bittikten 5 gün sonra.1 hafta boyunca yakı belimde ve göbeğim de kaldı. çok şükür o ay gebe kaldım. şuan 6 haftalık hamileyim ama bebeğimin kalp atıaşları yok. dr bi hafta sonra olmazsa kürtaj yapıcam dedi o kadar bekledik olmadı en son oldu kalp atışları yok. ama yinede şükürler olsun. alan da ALLAH veren de ALLAH. bakalım herşeyn haırlısı

bele yakı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağların sorumlusu: Düşük bel pantolonlar

Yağların sorumlusu: Düşük bel pantolonlar

Moda uğruna vazgeçemediğimiz düşük bel pantolonların bel çevresindeki yağ dokusunu artırdığını biliyor musunuz? Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cemil Dalay, dünyada olduğu gibi kadın, erkek, genç, hatta çocuk yaşlarda bile herkesin bel çevresi kalınlığının hızla arttığının gözlendiğini belirtti. Dalay, estetik...
  2. Beldeki yağlardan kurtulmanın yolları

Beldeki yağlardan kurtulmanın yolları

simitlerden kurtulma Bel çevrem kalınlaştı... Kilo veriyorum ama göbeğim gitmiyor... Siz de bu dertlerden mustaripseniz dikkat! Kıyafetlerden taşan yağlar pekçoklarımızın kabusudur... Fiziksel görüntüyü dert edinin fakat bel çevresindeki bu yağların çeşitli hastalıklara davetiye çıkardığını da unutmayın. Memorial Ataşehir Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Şefika Aydın...
  3. Bel çevresi yağları nasıl eritilir?

Bel çevresi yağları nasıl eritilir?

beldeki yağlar nasıl erir bel yağları nasıl eritilir bel çevresindeki yağlar eritilir beldeki sarkan göbek toplanır Özellikle kilolar ve yağlar bel çevresinde toplandığı ve daha çok göze battığı için bu bölgedeki yağları eritmeniz için ne yapmanız konusunda ki bilgileri sizler için veriyorum Bel çevrenizdeki yağlardan kurtulmak için öncelikle onların neden kaynaklandığını bilmeniz gerekir....
  4. bel çevresindeki yağları nasıl eritebilirim

bel çevresindeki yağları nasıl eritebilirim

Merhabalar. Benim bel çevremde fazla yağlanma var.Acaba hangi hareketleri yaparsam bu yağları eritebilirim?
  5. Fazla Karın Yağları Belinizin Ağrımasına Yol açıyor

Fazla Karın Yağları Belinizin Ağrımasına Yol açıyor

karın yağı fazlalığı bel ağrısı yaparmı,belim ağrıyor nedeni nedir,bel ağrısının nedenleri,bel ağrısının sebebi nedir,bel ağrısının tedavisi nasıldır Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Ayşegül Sivri, karın bölgesindeki fazla yağlanma ve cildin sarkmasının kişinin hareketini kısıtlarken aynı zamanda bel bölgesinde Ağrı oluşturabildiğini söyledi. Op.Dr. Ayşegül Sivri konu ile ilgili...

Sayfayı Paylaş