Başkasının kucağına gidince ağlayan bebek

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Başkasının kucağına gidince ağlayan bebek
kızım defne 11 aylık çok sevimli bir çocuk.dışarıya karşı diğer insanlarada sevimli haata kendini sevdirmek için ilgi çekmek için çığlıklar atar,alkış tutar,kahkaha atar.ama bu sevimliliği insanla kucağına alıp sevmeye çalışınca ağlamaya başlar.ben,babası ve dedesi dışında kimsenin kucağına gitmez.nasıl bir psikolijidir anlmadım o kadar sevimlilik yap insanlar seni kucağına alıp sevmeye başladığında kaç :)?

Selamlar,

Öncelikle kızınızın yanaklarından öptüğümüzü, ve size, vatanına milletine dedesine :) Aile eşrafına yararlı bir birey olmasını diliyorum. Şimdi olaya kadın erkek olayı olarak bakmakta yarar var diye düşünüyorum. Zor bir kız heralde sizinkisi. Bin bir türlü şaklabanlık yapıyor dikkat çekmek için sonrada ağlıyor :) Belkide güvensizliktir. Aslında şunuda denemek lazım; ailele haricinde kendini beğendirmek için binbir taklalar atan kızınızla diyelim ki şaklabanlık yaptığı bir kere görüşüyor ve siz bu kanıya varıyorsunuz. Birde bunu daha sık görüştüğünüz birisiyle deneyin. Göreceksiniz ki bir kaç görüşmeden sonra taklaların ardından kucakta isteyecek.

Kızımız biraz güvensiz anlaşılan. Bahtı açık aklı hür olsun.

Sevgiler.

Geri