gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

benım ruyam

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

yaa ben gecen bı ruya gordum onu anlatabılır mıyım baslıyorum basını hatırlamıyorum ama karanlıkta bı el var sadece bı el ve elın ıcınde tam uc tane kucuk komur parcası bı ara el yumruk seklını alıyo ama hemen gerı acılıyo ve uc kucuk komur parcası cok parlak bı renk alıyorr ya kafama cok taktım bu konuda fıkrı olanlar var mıı yardımm luyfenn

benım ruyam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gül yüzünü ruyamızda ilahisi

gül yüzünü ruyamızda ilahisi

gül yüzünü rüyamızda ilahisi Gül yüzünü rüyamızda Görelim ya Rasulellah Gül bahçene dünyamızda Girelim ya Rasulellah Sensin gönüller sultanı Getiren yüce Kur'anı Uğruna tendeki canı Verelim ya Rasulellah Aşkınla yaşarır gözler Hasretinle yanar özler Mubarek ravzana yüzler Sürelim ya Rasulellah Veda edip masivaya Yalvarıp yüce Mevlaya Şefaat - Mustafa' ya Erelim ya Rasulellah...
  2. ruyada sel gormejk

ruyada sel gormejk

ruyada sel gormekjne demejk acaba
  3. ruyam

ruyam

rüyamda kaynım hasta olmuş hastanede.bende üzgünüm onu görmeye gidiyorum.hastane eski ve kapıları kapalı odaları var.merdivenlerden 1 kat asagı iniyorum.onun odasına gidiyorum ve onu cok mutlu iyilesmiş görüyorum.2 tane leğene su koymus birinde iç çamaşırları var diğerinde çorapları var bana yıkarmısın diyor.birlikte onları yıkıyoruz.bardak tabak var kirli onlarıda birlikte yıkıyoruz.gözleri...
  4. Ruyama acıklık getıremedım

Ruyama acıklık getıremedım

SELAM MELEKLER.. 3 gun once bır ruya gordum... bole ben hamılemısım ama iç gebelıkmıs karnım sısmemiş yanı adetımde duzenlımıs doktora sancı için gıtmsım doktorda benı hemen dogumhaneye alıyormus. dogumdan cıktıktan sonra bana bır bebek getırıyorlar ama aynı esıme benzıor sarısın fal tası gıbı mavı gozler ama bebek sanki 2..3 yasında yenı dogmus bebek gıbı deyıl yanı neyse ben dogum...
  5. Ruyada babayi oldurmek

Ruyada babayi oldurmek

Slm ben 25 yasindayim babam ile 12 yasindan beridir anlasamiyoruz. Son 5 veya 6 aydir sık sık ruyamda babami olduruyorum veya kavga ediyorum... Uyandigimda kendimi cok huzursuz hissediyorum gercekmis gibi... Tmm babamdan nefret ediyorum. Onu hic sevmiyorum ztn oda zerre kadar sevmiyor ama genede ailem icin yasamali yani oldurmem. Ama bu ruyalar sık sık oluyor artik. Nedir bu?

Sayfayı Paylaş