gebe
  1. pourtoujours

pourtoujours Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Beta HCG Oranı..

Konu, 'Gebelik' kısmında pourtoujours tarafından paylaşıldı.

Merhaba Melekler, benim birkaç konuda kuşkularım var. Son adetimin ilk günü 19 ekimdi, 17 kasımda adet olmalıydım. Normalde gecikme olmazı, gecikince iki kez idrar testi yaptım negatif çıktı, dün özelde kan testi yaptırdım HCG değeri 57.62 çıktı. İnternette gezinirken düşük olayını da çok okudum tedirgin oldum. dün kan verdim bugünde verilir mi yoksa 2-3 gün beklesem mi? Adet öncesi ağrıları gibi sancılanıyorum ama uzun sürmüyor, kanama tarzı birşey de olmadı.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba değeriniz gebelik lehine hcg test sonucunu aynı günde almanız mümkün..

3. isimbulamiyorum

isimbulamiyorum Forum Okuru

5-50 arası 3 haftalık
    3-426 arası 4 haftalık
    19-7,340 5 haftalık
    bence hamilesin değerlerin yükselmiştir hemen bir daha kan testi yaptır :clapping:

Beta HCG Oranı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beta hcg 87.02

beta hcg 87.02

ya ben 14 gun once catlatma ignesi wuruldum. bugun kan testi yaptirdim 87.02 sonuc. ne dmek bilen varmi
  2. beta hcg acil yardım !!!

beta hcg acil yardım !!!

Merhaba melekler :)) 3 gün önce kasigimda batma var diye doktora gittim yumurtaligimin catladigini ve rahim duvari min kalın olduğunu söyledi ve beta hcg istedi sonuç 0.100 çıktı kist var dedi ve ilaç verdi bende tedirgin olup ilaçları kullanmadim bugün tekrar beta hcg yaptırdım 2.00 a yükselmiş adetime 9 gün var kist beta yi yukseltirmi?
  3. Beta hcg degeri

Beta hcg degeri

Arkadaslar benim beta hcg degerim 10.2 kan degerim 32 cikti lutfen acil cewap werin hamilemiyimmmm cok istiyorum
  4. DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

Herkese merhaba; bir konuda yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var: Benim adet tarihim 2 gün gecikince evde hamilelik testi yaptım, ikinci çizgi çok silik çıktı. Hemen o gün kan tahlili yaptırdım beta hcg 48.24 çıktı. bu testten iki gün sonra yani adetim gecikmesinin 4. gününde tekrar ölçtürdüm 61.91 çıktı ve bu arada iki defa daha evde hamilelik testi yaptırdım onlarda da çizgi silik...
  5. 1-2-3. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Ne Orandadır

1-2-3. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Ne Orandadır

1-2-3. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri- Gebelik denilen süreç özel durumlar dışında 40 hafta kadar sürmektedir. Bu da 9 ay 10 günlük bir süreç olarak adlandırılabilir. Gebeliğin ilk belirlenme testi beta hcg değerleridir. Bu değerleri şimdi 1-2-3. haftalara göre oranlarını hep birlikte inceleyeceğiz. Aslında gebeliğin ilk başlangıcı son adet tarihinizin ilk günü baz alınır. Hanımlar daha...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş