gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Beyaz

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada kar beyazı insanın sıkıntılarının sona ereceğini işaret eder.Beyaz renk genellikle mutluluga isarettir. Rüyasinda beyaz bir yatak görmek, evlenecegine, kar üzerinde yürüdügünü görmek, hasta ise iyilesecegine, karin üzerine uzanip yattigini görmek bütün endise ve sikintilardan kurtulacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Beyaz renk umumiyetle saadete isaret eder. Normalin disindaki beyazlikta hayir yoktur.

2. çiğda

çiğda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki ya beyaz gömlek ne demek

3. sevkar06

sevkar06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de balık gördüm rüyamda ama pişmiş ve cok lezzetliydiler

Beyaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz elbiseler

Beyaz elbiseler

beyaz elbiseler Saflığın ve masumiyetin rengi beyaz her yaz olduğu gibi bu yazda çok gözde
  2. Hırkalardaki beyaz

Hırkalardaki beyaz

Beyaz rengi birde hırkalarda görün oldukça şık.:)
  3. BeyazLar Diyarı

BeyazLar Diyarı

Ben evde beyazı çok severim beyazların içine girdiğimde kendimi cennetteymiş gibi hissediyorum:)Ayrıca beyaz her renkle uyum sağlıyor diye düşünüyorum..Ortamı çok ferah ve aydınlık gösteren beyaz dekorasyonu şimdi hep beraber inceleyelim..
  4. Vazgeçilmez beyazlar!

Vazgeçilmez beyazlar!

Beyaz elbiseler, beyaz elbise modelleri, 2011 modelleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Masumiyetin rengi beyazlar bu sene de favoriler arasında melekler. Yaz ayları için uygun bir renk olduğu için tercih eden kişi sayısıda oldukça fazla.

Sayfayı Paylaş