Birbirinden Şık İğne Oyalı Kolye ve Küpeler__((BAYILACAKSINIZ))

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

1. $ul€

$ul€ Yeni Üye

iğne oyası takı modelleri iğne oyası kolyeler kolye takı yapımı kolye yapımı
    kızlar annemle internette iğne oyalarına bakarken gözüme iliştiler ve ben bu iğne oyalı kolyelerden gözlerimi alamadım...:abo::abo::abo:

Laf aramızda annemde çok güzel iğne oyası yapar :)

hangisinden istersen yaparım hepside çok kolay dedi yupis :)
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][/img]
    [/B][/COLOR][/SIZE]
    [SIZE=4][COLOR=Black][B][IMG]http://www.hediyepaketleme.com/images/products/big/O0307.jpg

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence hepsi de çok güzel :) Sen en iyisi hepsinden, her renk yaptır :D:D

3. salma

salma Yeni Üye

hepside birbirinden güzel

4. juju

juju Yeni Üye

bende beyendim çok güzel olmuş

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

çoookkk guzelll amaa bır okadardaaa zorrr

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye

şık duruyolar

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği

[​IMG] cok şık bundan yap şulem .....

Birbirinden Şık İğne Oyalı Kolye ve Küpeler__((BAYILACAKSINIZ)) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çengelli iğne

çengelli iğne oyası çatal iğne oyası rüyada çatal rüyada görmek çengelli ile oya yapımı Ciddi bir ilişki olarak yorumlanır. İş veya aşk ilişkisi olabilir.
  2. iğne

Yoksulun durumunun düzelmesine, Düzensiz ve dağınık işlerin toplanmasına, bekar için evlenmeye, Dikiş diktiği iğnenin kırılması, kaybolması yahut kullanılmaz hale gelmesi işlerin bozulmasına ve bir süre sonra toparlanmaya, İğne ve çuvaldız gibi şeyler haamile kadın için kız çocuğuna, diğerleri için yolculuğa, İğne, kendisiyle iyi geçinilen uyumlu kadın ve erkeğe, İğnenin ağza kaçması...
  3. çeyiz sandığınızın baş tacı iğne oyalı havlu kenarı modelleri

iğne oyası havlu kenarları iğne oyası havlu kenarı kenarı örnekleri modelleri oyalı kenarları çeyiz sandığınızın olmazsa olmazı kenarı işlemeli havluları :) sizler için iğne oyasıyla örülmüş havlu kenarı modelleri :) buyrun iğne oyası bilen hanımların ilgisine sunulur :D:D İgne oyali havlu kenarlari
  4. Satılık Oyalı Tülbentler ve Nako Hırka

Satılık Oyalı Tülbentler ve Nako Yelek satılık oyalar satılık tülbentler tülbent oyalı tülbent keten oyaları ImageShack Gallery Tülbentler: 15 TL Yelek : 60 TL Havale için ; Garanti Bankası Halkalı Şubesi İstanbul/K.çekmece Seçkin Keten 1046-6698188 nolu hesap Kargo karşı ödemeli gönderilir.
  5. Çeşit çeşit birbirinden şahanemi şahane harika iğne oyası modelleri

iğne oyası modelleri çeşit çeşit iğne oyaları harika oyaları denizli kayseri İster çeyize yapıp konulabilecek güzellikte, istersenizde eviniz için yapabilceğiniz süper iğne oyası modelleri sizler için hanımlar...
  6. Birbirinden renkli,birbirinden güzel pijama takımları

en güzel pijama takımları güzel pijama takımları Birbirinden güzel ve birbirinden renkli cıvıl cıvıl pijama takımlarını siz meleklerimizle paylaşmak istiyorum.Aralarında istediğiniz her tarza uygun modeller mevcut arkadaşlar.Spor,klasik,gündelik,hatta nostaljiyi andıran bu modelleri görmenizi tavsiye ediyorum....
  7. Bayılacaksınız (:

Bu ayakkabılara bayılacaksınız (:
  8. Yamachi 2012 Kolye Ucu Modelleri...Bayılacaksınız....

Yamachi 2012 Kolye Modelleri Yamachi Kolye Ucu Modelleri Yamachi 2012 kolye ucu modelleri burada...Yine şahane tasarımlarla sizlerin beğenisine sunulan takılar arasında en güzellerini sizlerle paylaşıyorum...Umarım beğenirsiniz....Burada da Yamachi yüzük modelleri ne ulaşabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. iğne oyası kolye