gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bosch’tan en özel seçimler

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bosch’un CereaLine küçük ev aletleri serisi ideal bir seçenek oluşturuyor. CereaLine’ın içinde, kahve makinesi, su ısıtıcı, ekmek kızartma ve tost makineleri, blender, el blender’ı, narenciye sıkacağı ve mikser bulunuyor. CereaLine’ı set olarak alıp mutfağın tüm ihtiyaçları aynı tasarıma sahip ürünlerle karşılamak mümkün. İsteğe göre cihazlar tek tek de satın alınabiliyor. Türk kahvesi zevki kolaylaştı...
    10-15 fincanlık damlamaya karşı emniyetli TKA1417 kahve makinesi, 1.7 litre kapasiteli, fazla ısınma emniyetli TWK7007 su ısıtıcı serinin ilk iki ürünü. Kahvenin yanında taze meyve suyu iyi gider diye düşünenler için MCP3507 narenciye sıkacağı da mevcut. 0.8 litre kapasiteli ürünün meyve suyu haznesi cihazdan ayrılabiliyor. Ayrıca meyve suyunun içindeki posa miktarı da tercihe göre ayarlanabiliyor.

[​IMG] Çırp, kızart, karıştır!
    TAT1207 ekmek kızartma makinesi bir uzun ekmek dilimi veya iki tost ekmeğini kızartabiliyor, kırıntı çekmecesi sayesinde ekmek kırıntılarının etrafa dağılmasını engelliyor. TFB3507 mini tost makinesi de yapışmayan yüzeyiyle sabah kahvaltılarına veya öğleden sonra çay saatine hızla tost yetiştiriyor. MFQ2107 mikserin iki çırpma ve iki de yoğurma ucu bulunuyor. 2 kademeli ve anlık kullanım fonksiyonlu, buz kırabilen MMB1007 blender ile kapaklı özel karıştırma kabı ve çıkarılabilir ayaklı MSM5007 el blender’ı da CereaLine serisinin tatlı, pasta yapmak isteyenler için önemli iki ürünü.

Bosch’tan en özel seçimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En özel evlilik teklifleri

En özel evlilik teklifleri

evlenme teklifi sözleri evlilik teklifi sözleri evlenme teklifleri en güzel ilginç teklifleri Ona çok özel bir şekilde evlenme teklif etmek istiyorsunuz. Birkaç orjinal öneri duymak ister misiniz? Marjinal bir evlenme teklifi Kız arkadaşınızla birlikte yaptığınız bir spor varsa, örneğin birlikte dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız birlikte bu sporu yaptığınız zaman evlenme teklifi...
  2. Bosch’dan sesli güvenlik paneli

Bosch’dan sesli güvenlik paneli

Bosch, piyasaya yeni sürmüş olduğu Easy Series Güvenlik Paneli ile ev ve işyerlerinizin güvenliğine yeni bir soluk getiriyor. Kolay ve güvenli kullanım sağlayan Easy Series; kullanıcı ile sesli kılavuz sistemi aracılığıyla iletişim kuruyor. Ürün, basit ve hızlı kurulumunun yanı sıra, estetik tasarımı ile de göz dolduruyor. Güvenlik ve iletişim sistemlerinde dünyanın en büyük ve yenilikçi...
  3. Partner Seçiminde En Çok Neye Bakılıyor?

Partner Seçiminde En Çok Neye Bakılıyor?

Kadınların erkeklerde kokudan, erkeklerinde kadında kaşlardan etkilendiği ortaya çıktı. ABD Psikoloji Derneği'nin raporuna göre, erkekler, kendilerine partner seçerken kaş ve gözlere kadınlar ise kokuya dikkat ediyor. Erkekler özellikle kalkık kaşları seks mesajı olarak algılarken; kadınlar ten kokusundan etkileniyor. New York'taki Brown üniversitesi'nden Prof. Rachel Herz'in 231 genç...
  4. ..En Özele; Sevgiliye..

..En Özele; Sevgiliye..

Bana SUSACAK kadar BEN , KONUŞACAK kadar SEN lazım !.. Kayıpsın bana,benli herşeye,belki de en başta kendine ? Hiçkimse sevdama senin kadar yakışmadı; ve sevdam hiç kimseyi senin kadar yaşatmadı Şimdi YaĞMuR olsan,yağsan üzerime.. Islatsan beni,sırılsıklam etsen,sonra DoKuNSan.. Dokunduğun her yer yaksa TeNiMi,sıcaklığınla kurutsan! Baksan yüzüme gözlerini hiç ayırmadan,ErİsEn...
  5. Hayatınızdaki en özel insan?

Hayatınızdaki en özel insan?

hayatınızdaki en özel insanlar kimlerdir? çıkar beklemeden,size kırıcı davransa da sevebildiğiniz kimler var? Meleklerin hayatındaki en özel insan kimdir ve neden burada paylaşalım.

Sayfayı Paylaş