Bosch ankastre fiyatları konusunda bilgi verebilir misiniz?

• Konbuyu başlatan Keriminesmasi
  • Başlangıç tarihi
K

Keriminesmasi

Forum Okuru
Bosch ankastre fiyatları konusunda bilgi verebilir misiniz?

Bosch ankastre fiyatları melek kadınlar kulübü Bosch ankastre fiyat listesi forum'da.​

Arkadaşlar yaza düğünüm var o yüzden şimdi eşyalara bakıyorum. Bosch ürünlerini çok öneren oldu. Ben de Bosch bakıyorum sürekli. Bosch ankastre fiyatları nasıl sizce? Toplu alınca indirim olur mu epey beyaz eşyalarda? Bir de mutfağım beyaz açık renk olacak beyaz mi yoksa siyah mi almalıyım? Aslında beyaz rengi çok severim ama beyaz ile siyah uyumlu olması adına siyah alsam olur mu?

Merhabalar
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun diliyorum gerçekten fiyatlar o kadar artmış ki doların artmasıyla hiçbir şeyin yanına yaklaşamıyor uz maalesef Allah kolaylık versin evlenecek olanlara bosch dediğiniz gibi güzel ve kaliteli bir marka. Bosch ankastre set fiyatlarına bakacak olursak hem set üstü ocak hem fırını hem de davlumbazı birlikte 4 binden başlıyor 12 bin arası değişen fiyatlarda. Her bütçeye uygun aslında set bulabilirsiniz kendi bütçenize göre uygun örneği seçebilirsiniz siyah modellerde çok güzel beyaz modeller de çok güzel ama mutfağınız beyaz ise ben olsam siyah tercih ederdim. Ama tabi zevk meselesi. Ama bence internetten model ve fiyatları araştırın canlı görerek satın alın derim ben. Taksitle alma durumunuz varsa 9 taksit'e kadar yapılabilmekte. Bosch gerçekten güzel bir marka bence pisman olmayacaksınız. Dilerseniz aşağıdaki linki de bir inceleyin yorumları görün. "En iyi ankastre seti tavsiyeleri"

Geri