Coca Colanın Yapılışı içindekilerin sırrı ortaya çıkmış

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Coca Colanın Yapılışı içindekilerin sırrı ortaya çıkmış
colanın içindekiler coca colanın içindekiler coca cola yapılışı cocolanın yapılışı
Dikkat ederseniz arkadaşlarım bu coca colanın içindekiler yıllardan beridir sırdı ( ki bana göre hala sır haber asparagastır büyük ihtimal ile ) Ama birileri bunu çözmüş yada çözdüğünü idda ediyorlar. Eskiden eczanelerde ilaç niyetine satılan coca cola şimdilerde hemen hemen her evde ve içen herkesin bildiği üzere yerini hiçbirşey tutmuyor.

Yani o kadar değişik marka buna benzer içecek varken tadı asidi ve şeker oranı vs vs hiç biri coca colanın yanından bile geçemiyor.

Her ne ise habere göre sırrı çözülmüş ve içerisinde şu maddeler bulunuyormuş.
14d5a1f7768fdc.png

İŞTE SIR GİBİ SAKLANAN TARİF

12 gram sıvı koka özü
85 gram strik asit (limon asidi)
28,35 gram kafein Şeker (işaretlerden ne miktar gerektiği anlaşılamıyor)
9,4 litre su
946,9 mililitre kireç suyu
28,35 gram vanilya
42,5 gram ya da renk vermek için daha fazla karamel 7X çeşnisi (56,6 grama 18,9 litre şurup)
226,7 gram alkol
20 damla (1,297 mililitre) portakal esansı
30 damla limon esansı
10 damla küçük hindistan cevizi esansı
5 damla kişniş
10 damla neroli
10 damla tarçın.

:D:D geçen böcüklü tariften sonra bu tarif iyi geldi baana. gerçi kola içmeyi yavaş yavaş bırakıyorum çünkü bana dokanıyorrrrrr :D:D zaten kola içmek çok zararlı bizde nerde zararlı şey varsa onu soframızdan evimizden eksik etmiyoruz her nedense bilgiler için teşekkür ederimmm sadminim.

böcüklü tarif mi yok bu mu kafam karıştı :D

burak yaygın

aslında tam olarak herşeyi yazmamış baska bir sitede böceklerin hakkındada bilgi veriyor bildiğiniz gibi coca cola bir hristiyan markasıdır hristiyanlardan da bize zarar vermeleri için herşey beklenir...

bende zaten kola içince çarpıntı oluyor o yüzden yavaş yavaş bırakıyorum zaten herkesin evinde cocacola vardır yok değildir yani

Gerçekten böyle ise çok mutlu oldum çünkü videolarda ve benzeri sitelerde hep böcek var diyorlardı. :}}}}}}

Geri