gebe
  1. Derya derman

Derya derman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Derya

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Derya derman tarafından paylaşıldı.

slm kizlar ben yeni uye oldum sizlerin coktandir takipdeydim cok umut verici seyler var burda ben 4 senedir evliyim ve 2 senedir seker cikti bende bir dusuk yaptim 6 ay once su an sorunum yok dedi dk ben bu ay erken yumurtladim gecen ay adetim ayin 14 de geldi normalde 12 sinde gelir bu ay 13 de geldi ve 16 sinda yumurtladim ve nezaman hamilelik belirtileri olur simdidek tsk ediyorum.

Derya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derya İlahisi

Derya İlahisi

Taştı rahmet deryası Gark oldu cümle asi Dört kitabın manası: La ilahe illallah. Budur manasının hası Siler kalbinden pası İsm-i a�zam duası La ilahe illallah. Gönül burcundan doğar Aleme rahmet yağar Hakk�ın birliği öğer La ilahe illallah. Kitaplarda yazılıdır Gönüllerde gizlidir. Söylenecek söz budur; La ilahe illallah. Cennetten çıktı Adem Dünyaya bastı kadem Bunu der idi müdam: La ilahe...
  2. Derya Baykal resimleri

Derya Baykal resimleri

derya baykalın ayakları melek baykal ayak derya baykal ayakları resimleri resim Öncelikle Derya Baykal'ı tanımayanınız yoktur ama birçoğunuz sadece ekranlarda gördüğünüz Derya Baykal'ı tanıyor ama hayatı ve yaptığı işler hakkında yeterli bilgi sahibi olmayanlar ve sanatçıyı daha yakından tanımak isteyenler için Derya Baykal hakkında bilgileri ve daha sonra resimlerini sizlerle paylaşmak...
  3. Derya Baykal'ın güzellik maskesi

Derya Baykal'ın güzellik maskesi

derya baykalın güzellik sırları derya baykal maske baykal maskeler cilt maskesi maskeleri Ünlü ve sevilen sanatçılardan Derya Baykal'ın güzellik sırlarını sizler için öğrendik=).Bakalım Derya Baykal güzelliği için neler yapıyormuş? Kadın her zaman kendini sevmeli ve kendine bakmalı diyen Derya Baykal'ın cilt canlandıran yüz maskesi: Malzemeler: Bir yumurtanın beyazı, yarım greyfurt suyu,...
  4. çoko derya

çoko derya

çoko derya diyorum bu benim verdiğim bi isim değil ama hoşuma gittiği için bunu kullanıyorum.derya baykalı izlerken tv den aldım tarifi derya baykal kendi ismin koymuş ee benimde adım derya öle kaldı işte çoko derya çok basit hemen anlatıyorum malzemeler 5yumurta 8 yemek kaşığı un 15 yemek kaşığı toz şeker 1 yada 2 yemek kaşığı süt 1 paket vanilya 200 gr erimiş margarin kakako kızlar...
  5. Derya Baykal Örgü Modelleri

Derya Baykal Örgü Modelleri

derya baykal örgü örnekleri, derya baykal şal modelleri, derya baykal örgü modelleri, derya baykal bebek örgüleri Derya Baykal örgü modelleri örgü işinden anlayan ve hoşlanan bayanların büyük beğenisini kazanarak ilgi çekmeye devam ediyor. Programda yer alan birbirinden farklı ve güzel örgü modelleri ekran başındaki izleyiciden tam not alıyor. Mevsim geçişlerin de ve sonbahar, kış ayların da...

Sayfayı Paylaş