Şeker hastasıyım hamile kalabilir miyim testi ne zaman yapayım ?

Derya derman

Yeni Üye
Üye
Şeker hastasıyım hamile kalabilir miyim testi ne zaman yapayım ?

Şeker hastasıyım hamile kalabilir miyim

slm kizlar ben yeni uye oldum sizlerin coktandir takipdeydim cok umut verici seyler var burda ben 4 senedir evliyim ve 2 senedir seker cikti bende bir dusuk yaptim 6 ay once su an sorunum yok dedi dk ben bu ay erken yumurtladim gecen ay adetim ayin 14 de geldi normalde 12 sinde gelir bu ay 13 de geldi ve 16 sinda yumurtladim ve nezaman hamilelik belirtileri olur simdidek tsk ediyorum. Şeker hastaları hamile kalabiliyor değil mi kızlar yani diyabet hastaları ?

Merhabalar hayatım öncelikle geçmiş olsun.

Evet uzmanların yaptığı açıklamalarda şeker hastaları hamile tabiki kalabiliyorlar. Sizin durumunuzu değerlendirelim. Şöyle yapalım tarihlere takılmayın lütfen. Adetiniz geçtiğinde hamilelik belirtilerini almaya başladığınızda gebelik testi yapın lütfen. Hangi belirtiler der iseniz aşağıdaki konularda net olarak yazmakta inceleyin lütfen.

Bunun haricinde daha net ve uzun uzadıya hamilelik belirtilerin tek tek sıkı şekilde inceleyerek kaleme aldığımız bir konumuz da bulunmakta onun içinde aşağıdaki bağlantı size yardımcı olacaktır. Sevgiler hayatım.

YÜZDE YÜZ GEBELİK BELİRTİLERİ >>> TIKLAYINIZ

Geri