Ella içip ilişki yaşayanlar hamile kalma ihtimalim var mı ?

U

User172

Forum Okuru
Ella içip ilişki yaşayanlar hamile kalma ihtimalim var mı ?
En son 9 ekimde adet oldum adetim den sonra bi ilişki yaşadım ve ella içtim içtikten sonra bi kaç kez daha ilişki yaşadım ama onlarda içe noşalma olmadığına eminim şu an gexikmem 18 gün oldu test yaptım fakat negatif çıktı ella kaç gün geciktirir hamile olabilir miyim

Selamlar hayatım. Neden ella içtikten sonra bir kaç kere daha ilişki yaşıyorsun anlamış değilim. Muhtemelen ella içtikten sonra adeti düzensizleşenler adet olmayanlar, adetin düzensizleşti daha doğrusu daha önceden olduğun tarihte ella içtikten sonra olamazsın.

Hamilelik testi negatif diyor ise gecikmenin tek nedeni ella hayatım hamile değilsin. Hamile olma ihtimaliniz yok bilginiz olsun.
Ella hapı kullanan kadınların yorumları ve değerli bilgiler aşağıdadır inceleyin lütfen.

18 gün gecikme normal mi en fazla kaç gün gecikir
Selamlar hayatım. Neden ella içtikten sonra bir kaç kere daha ilişki yaşıyorsun anlamış değilim. Muhtemelen ella içtikten sonra adeti düzensizleşenler adet olmayanlar, adetin düzensizleşti daha doğrusu daha önceden olduğun tarihte ella içtikten sonra olamazsın.

Hamilelik testi negatif diyor ise gecikmenin tek nedeni ella hayatım hamile değilsin. Hamile olma ihtimaliniz yok bilginiz olsun.
Ella hapı kullanan kadınların yorumları ve değerli bilgiler aşağıdadır inceleyin lütfen.

18 gün gecikme normal mi en fazla kaç gün gecikir

Normal tabiki hayatım ama üç haftayı geçince bi daha test yap istersen kafan rahat olsun. Hamilelik olduğunu asla düşünmüyorum olsaydı zaten gebelik testinde mutlaka çıkardı.

Geri