En iyi okuma yazma seti nedir birinci sınıf için?

• Konbuyu başlatan Mor menekşe07
  • Başlangıç tarihi
M

Mor menekşe07

Forum Okuru
En iyi okuma yazma seti nedir birinci sınıf için?

En iyi okuma yazma seti hangisi melek kadınlar kulübü en iyi okuma yazma uygulaması forum'da.​

Arkadaşlar benim oğlum bu yıl birinci sınıfa gitti ama sınıfları 40 kişi olduğu için biraz da geride kalmış okuma yazmaya geçemedi henüz ikinci dönem biraz üzerinde durup geçmesini sağlamak istiyorum. Sizden en iyi okuma yazma seti hangisi onu sormak istiyorum önerileriniz varsa alabilirim.

Merhabalar
Benim de ikizlerim birinci sınıfta yani şöyle söyleyeyim ki illa okuma yazma seti almanıza gerek yok telefonda da çok güzel uygulamalar var aslında. Üzerinde durmak adına hele şu tatili iyi değerlendirmek gerekiyor. Çünkü birinci sınıf öğrencileri ilgi olmazsa geri de gidebilirler. Onun için size önerim harfleri tekrar baştan tekrar edin dikte yaptırın yine baştan okumalar yaptırın. Set olarak biz key yayınlarını kullandık bir de mutlu yayınlarının çok iyi olduğunu duydum. Bol bol dediğim gibi çalışma yaptırırsanız ikinci döneme daha sağlam bir şekilde başlayacaktır.

Disleksi de çok önemli bir durum dilerseniz bilgi almak isterseniz aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Disleksi nedir" konusu için linki tıklayabilirsiniz.

Geri