Evli çiftler ilişkide nasıl korunur en iyi korunma hangisi?

• Konbuyu başlatan Ygmrknn
  • Başlangıç tarihi
Y

Ygmrknn

Forum Okuru
Evli çiftler ilişkide nasıl korunur en iyi korunma hangisi?

Evli çiftler nasıl korunur melek kadınlar kulübü evli çiftler ilişkide nasıl korunur forum'da.​

Merhaba melekler ben evleneli bir ay oldu ve şu an 21 yaşındayım bebek istemiyorum eşim de istemiyor biraz kendimize vakit ayırmak istiyoruz yeni olduğum için buradan sormak istedim evli çiftler nasıl korunur hangi korunma yöntemleri daha sağlıklı ve kesindir tecrübeli arkadaşlara ablalarıma sormak istiyorum. Şu an bir bebek için kendimi hiç hazır hissetmiyorum hazır olana kadar en etkili yöntem neyse onu denemek istiyorum.

Merhabalar
Özellikle yeni çiftler ilk yıllarında çocuk istemiyorlar hele ki yaşları sizin gibi gençse. Aslında belli bir süre çocuk düşünmeyen gençler için doğum kontrol hapları çok uygun genellikle doğum kontrol haplarının uygun olması belli bir süre korunmak istemeleri ama çoğu genç evli doğum kontrol hapını kullanmak istemiyor gerek kilo yapabileceği için gerekse sinirlilik ya da mide bulantısı yapabileceği için.

Evli çiftler nasıl korunur? Size tavsiyem adetleriniz düzenli ise yumurtlama gününü takvim yöntemi ile takip edebilirsiniz yine eşinizde geri çekilme yöntemi ile prezervatif yöntemi ile korunabilir. Yumurtlama gününü hesabı ederseniz işiniz daha kolay olur. Yine aşağıdaki yazıdan sizin için en uygun korunma yöntemleri nelerdir bunu inceleyebileceğiniz bir yazı paylaşmak istiyorum. "Gebelikten korunma yolları en etkilisi hangisi" konumuzla size yardımcı olacaktır.

Çok ama çok çok çok etkili bir yöntem var yazayım yapmamak hahaha :D:D

Geri