Eye care expert kullananlar bu ürün nasıl?

• Konbuyu başlatan Tutkutuna
  • Başlangıç tarihi
T

Tutkutuna

Forum Okuru
Eye care expert kullananlar bu ürün nasıl?

Eye care expert kullananlar melek kadınlar kulübü eye care expert forum'da.​

Göz çevremde kırışıklık ve bazı sorunlar var bunu nasıl çözerim arkadaşlar? Göz etrafımda halka da var eye care expert diye bir ürün gördüm nette sizce ne kadar etkili? Ya da göz cevresine özel çok özel ve etkili bir ürün arıyorum. Kullandığınız güzel bir göz ürünü varsa tavsiyeleri alabilirim kızlar. Ayrıca bu ürün nedir merak ettim eye care expert kullananlar da yorum yapabilirse sevinirim.

Merhabalar
Göz çevresi cildimizin diğer bölgelerine nazaran daha ince deriye sahip ve daha hassastır. Onun için her ürünü kullanmamakta fayda var. Aynı zamanda uykusuz kaldığımız zamanlar sık sık artık telefona tablet bilgisayara baktığımız için gözlerimiz daha fazla etkilenmekte bu da göz çevremize olumsuz etki etmektedir.

Göz çevresi için ha bu ürün iyiymiş bunu kullanalim filan diye düşünmemek lazım çünkü her cilt farklı ihtiyaçlara sahiptir öncelikle cilt tipinizi göz çevremizin yapısını bilmeliyiz ona uygun da ürün tercih etmeliyiz. Eye care expert kullananlar belki yorumda bulunur ama bu ürüne ait satış çok fazla yok. Siz dilerseniz dermatologa danışarak bir ürün kullanmanızda fayda var çünkü dediğim gibi hassas bir bölge göz çevresi.

Göz çevresi kremi kullanırken yapılan yanlışlar konulu bir yazı paylaşmak istiyorum. "Göz çevresi kremi kullanırken yapılan yanlışlar" bu konuda göz kremi alırken iki kere düşüneceğini göreceksiniz.

Geri