gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

haki renk

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada haki renkli bir elbise giyinmis oldugunuzu görmek, askerlikle yorumlanir. Rüya sahibi eger genç ve erkekse, yakinda askere alinacagina isarettir. Rüya sahibi yasli veya kadin ise, yakinda askerden evladinin terhis olarak veya izinli eve dönecegine delalet eder. Çok yasli bir adamin haki bir el-bise giydigini görmesi onun yakinda ölecegine isarettir.

haki renk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renk

Renk

Rüyada herhangi bir renk görmek; yakında tuhaf bir olay ile karşılaşacağınıza, canlı ve iç açıcı renkler; bir maceraya atılmaya, koyu ve iç karartan siyahımsı renkler; geçmeyecek ve yorgunluğa çevirecek bir üzüntüye, sarı renk; hastalığa, kırmızı renk; hiddete, mavi; sükunet ve tembelliğe, yeşil renk; murada ermeye, mor; mevki düşmeye, pembe; aşka, kahverengi; akıllı hareket etmeye işarettir.
  2. günümüzde üniformalar niçin haki renkte?

günümüzde üniformalar niçin haki renkte?

Napolyon savaşlarına kadar, askeri üniformalar çok renkli ve gösterişli idi. Ancak savaş teknolojisi geliştikçe bunun da bazı sakıncaları ortaya çıkmaya başladı. Kılıç ve kalkanla yapılan savaşlarda gösterişli üniformalar düşmanda moral bozukluğu yaratıyordu ama ateşli silahlar bulununca, bu parlak ve renkli giysiler uzaktan iyi bir hedef olmaya başladı. Bugün askerler savaşa en uygun...
  3. Haki-Kim sevdi seni benim kadar

Haki-Kim sevdi seni benim kadar

Yalnızlığı hissettiren bir beat ve bir de ben varım Gözlerim dolu ve lakin karamsarım Dertlerimle baş başayım harbi yalnızım Yardım elini uzatın ne olur, yardım Allah'ım Erken kalktım bu sabah bu şehri terk etmek istedim Sonra oturdum saatlerce düşündüm, olmadı işte hiçbiri Hayal de bir yere kadar, gözlerim kapandı hasret oldu sevgiye ruhum Yeni güne umutla başlamak pek bir zormuş,...
  4. Alış-Veriş (Güzel Bir Hakiye)

Alış-Veriş (Güzel Bir Hakiye)

Hayat nelere gebe meleklerim.Ne zaman nerede karşımıza ne çıkacağı hiç belli olmuyor... Bir cuma aksamiydi,adam karisindan ayrilali aylar olmustu ve hala bu market alis verislerine alisamamisti,üstüne üstlük bu gün kendisinin yerine baska bir arkadasinin terfi ettigini ögrenmisti,markete gelirken hiz sinirini astigi için ceza yemisti.Sanki bir el hayatindaki herseyi tersine...
  5. Günümüzde üniformalar neden haki renkte?

Günümüzde üniformalar neden haki renkte?

Günümüzde üniformalar neden haki renkte, nasıl bir renktir, nedeni nedir, ne şekilde kullanılır konuları hakkında detaylı bilgi alalım. Benim sevdiğim bir renktir ama herkes kullanmak istemez ya da sevmez. Bakalım nedeni neymiş. Napolyon savaşlarına kadar, askeri üniformalar çok renkli ve gösterişli idi. Ancak savaş teknolojisi geliştikçe bunun da bazı sakıncaları ortaya çıkmaya...

Sayfayı Paylaş