gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hakir görme

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nasil olursa olsun rüyada birini degersiz görmek, kötülüge ve çirkinlige isaret eder. Sayet rüyayi gören avam kimse ise, makam sahibi birinin rüyada, insanlari alay ve tahkir eden kimselerin yaptiklari isi yaptigini görse, hakaret ettigi kimsenin haline düser. Mu'min bir kisiyi tahkir ettigini gören kimsenin dininde bozukluk ve noksanlik meydana gelir ve ümit ettigi bir kimseden ümidini keser. Gelecekte de zillete düser. Tanimadigi genç birisinin kendisini tahkir ettigini görse, düsmanina galip gelir. Tahkir eden tanimadigi bir ihtiyar ise o kimse fakir olur.

Hakir görme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balıklarda görme

Balıklarda görme

Balıklarda görme Pek çok balığın gözü tek yönlü görür,her iki göz aynı maddeye bakmaz,aynı maddeyi görmez.Ama başın üzerinde bulunan gözlerin ikisiyle görme oluşabilirde;bunlar iki gözü aynı noktaya yöneltirler üç boyutlu görüş elde edebilirler,ama"lateral line sistem"denilen kenar duyuları ile çok uzaklardan olayları farkederler balıkların renk görme hassalarıda vardır,ama...
  2. Görme mekanizması..

Görme mekanizması..

Görmeyi sağlayan gözün tek bir bölümü değildir.Görme eylemini, olimpik bir bayrak koşusuna benzetecek olursak ; görmede görev alan tüm elemanlar da Göz ülkesi adına koşan atletlerdir. Herhangi bir cisimden yansıyan ışık ışını , göz kapakları arasından geçer ve saydam kornea tabakasına gelir. Korneada kırılarak, pupilla dediğimiz, gözün ortasındaki boşluğa ulaşır. Pupillanın arkasında bir çok...
  3. zelil ve hakir olmak

zelil ve hakir olmak

Bakınız; Hor ve Hakir Olmak.Rüyada alim veya mücahitlerin üzerinde zelillik ve hakirlik izlerinin görülmesi, dince zayiflik ve utanca ve dinsizlerin siddet göstermesine delalet eder.
  4. üst görme :(

üst görme :(

üst görme öncelikle herkeze iyi günler dilerim.. ben dün üye oldum ve burdaki soruları yanıtları çok okudum. benimde sorum olucaktı belirti gibi geldide bana ben günümden önce oldum ve 3 gün gibi bişey sürdü mide bulantılarım oldu ve halada oluyor.bu belirtileri üzerine test yaptım ama yanıt olumsuz oldu :( ama sanki içimde bi his hamileyim gibi geliyor
  5. Bayanlar görmesin:)

Bayanlar görmesin:)

Kıslar demin buldum cok beğendim sizinle paylaşmak istedim şu yaramaz bakın hele yaaa :D:D http://www.youtube.com/watch?v=VKGZMzz__bI&feature=share

Sayfayı Paylaş