Halalles şampuan yorumları nasıl bir şampuan?

Y

Yekta nurr

Forum Okuru
Halalles şampuan yorumları nasıl bir şampuan?

Halalles şampuan yorumları melek kadınlar kulübü halalles şampuan yağlı saçlar için forum'da.​

Halalles diye bir marka gördüm saçlara nasıl etki ediyor merak ettim. Halalles şampuan yorumları bekliyorum kullanan arkadaşlardan. Yağlı saçlara özellikle çok iyiymiş ne düşünüyorsunuz sizler? Saçlarımda sık sık boyamak zorunda kalıyorum ben acaba bu şampuan iyi gelir mi?

images (6).jpeg

Merhabalar
Halalles şampuan özellikle işlem var ise saçlarda bu şampuani kullanmak iyi gelebilir. Saç dökülmeleri, saçların yıpranması ya da çok işlem görmesi halalles şampuan denenebilir. Ama hemen etki göremezsiniz şampuan kullanmaya başladığınızda en az 1 ay kullanmak gerekiyor bunu. Paraben, alkol, silikon, parfüm ve tuz içermez şampuan. İşlem görmüş dökülen ve yağlı saçlar için çok iyi bir şampuan olduğu söylenmis biz de yorum yapanların yalancısıyız açıkçası. Bunun gibi her türlü saç tipine uygun şampuan örneklerini bulabilirsiniz halalles markasında.

Yağlı saçlara sahipseniz dilerseniz aşağıdaki linkteki konuyu da inceleyebilirsiniz. "Yağlı saçlar için şampuan önerileri bekliyorum hanımlar" konumuzun detayları aşağıdaki linktedir.

Geri