gebe
  1. hAleee41

hAleee41 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3

hamile kalmanıza yardim

Konu, 'Kadınlar' kısmında hAleee41 tarafından paylaşıldı.

Mrbb hamile kalmak istyrsnz oncelikle tabiki bol dua edin snrasnda ilk once doktra gdp rutun kntrolunzu yaptrn eger saglkliysnz evde quick marknn yumurtlik testi gitti gidyorda cok ucuz ondan alin ve adet bitimnden 5 gun snra yapmaya baslayn testi bu arada iliskiyede baslayin hergun ve yumurtlk testinde 2 cizgiyi gordgnz an o gunde muhakak iliskiye girin cnku 42 saat snra yumurtnz catlick vee dua edinnn bn bu sekilde kaldim hayirlisi olsn tabi stres yapmaynn umarim herkesn bebisi olurrr

bebekdelisi77* ve prenses 1989 bunu beğendi.
hamile kalmanıza yardim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalma riskim nedir :(

hamile kalma riskim nedir :(

merhabalar arkadaşlar.2 gün önce erkek arkadaşımla yüzeysel ilişkiye girdik.tam bir birleşme olmadı ve boşalmada olmadı ama zevk suyu denilen birşeylede hamile kalınabiliyormuş bugün adet kanamam olacak acaba kanama olduktan sonra hamile kalma gibi birşey söz konusu olabilirmi :(
  2. sizce hamile kalma olasılığım

sizce hamile kalma olasılığım

27 martta cinsel ilişki sonrası eşim boşaldı ama adet görme zamanlarım 28-29 gibi tarihlerinde adet günüm başlıyo sizce hamile kalma olasılığı varmı?
  3. Hamile kalma olasılığı?

Hamile kalma olasılığı?

Regl döneminden önce ilişkiye girdim ve 2 gün sonra regl oldum hamile kalma olasılığı var mıdır acaba? Hap kullanmam gerekli mi?
  4. Hamile kalmayı önleyen antisperm

Hamile kalmayı önleyen antisperm

antisperm nedir,antisperm antikoru nedir,sper alerjisi nedir,antisperm antikora neden olan alerjiler hakkında bilgiler Hamile kalmayı önleyen antisperm antikora neden olan en yaygın iki alerjiden bahsedeceğiz. Hamile kalmayı engelleyen gıdalara aşırı duyarlılık ve anti-sperm antikor arasında önemli bir bağlantı olduğu artık iyi bilinmektedir. Araştırmalardan birden fazla alerjisi olan ve...
  5. Hangi günler hamile kalmam?

Hangi günler hamile kalmam?

Dogum kadın doktorların bazı açıklamalarına göre. korunmasız girilen ilişki ne zaman olursa olsun gebeliğe sebep olabilir. Fakat düzenli ve 28 günde bir adet gören bir kadında yumurtlamanın (ovulasyon) en sık 14. gün olduğunu düşünürsek adetinin 8. ve 18. günleri arası ilişki için en riskli idönemdir. Bu dönem dışındaki günler daha az risklidir. (Çünkü yumurta hücresi 1 gün, sperim 3 gün...

Sayfayı Paylaş