hAleee41

Hamiş Melek
Üye
Dua ederek hamile kalanlar burada mı ben kaldım kızlar

Dua ederek hamile kalanlar burada mı ben kaldım kızlar

Mrbb hamile kalmak istyrsnz oncelikle tabiki bol dua edin snrasnda ilk once doktra gdp rutun kntrolunzu yaptrn eger saglkliysnz evde quick markanın yumurtalik testi gitti gidyorda cok ucuz ondan alin ve adet bitimnden 5 gun snra yapmaya baslayn testi bu arada iliskiyede baslayin hergun ve yumurtlk testinde 2 cizgiyi gordgnüz an o gunde muhakak iliskiye girin cnku 42 saat snra yumurtnz catlick vee dua edinnn bn bu sekilde kaldim hayirlisi olsn tabi stres yapmaynn umarim herkesn bebisi olurrr

Hamile Kalmak İçin Sadecce Dua Etmek Yetmez kızlar

Bakın kızlar Allah Celle Celaluhü, kişinin akıbetini çabasına kıldık buyurmuştur. Yani sizler çaba sarfedeceksiniz. Tek başına dua tabiki O istedikten sora yeterli am asizlerin de taşın altın a ellerinizi atıyor olmanız gerekiyor. Dua eden hanımlar bilime de güvenin lütfen. Dua etmek ve bununla birlikte bilimin söylediği şeyleri de yapmak zorundasınız. Yumurtlama gününü bilmeden hamile kalamazsınız.

Dua ve bilimle hoooop hamile kalırsınız inşallah :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet arkadaşım selamlar öncelikle gözünüz aydın. Evet her şeyi bilimle birleştirmek gerekiyor. Kişinin çabasının son derece olduğu islami tüm söylemlerde ortaya çıkıyor. Öyle armut piş ağzıma düş sadece dua ile her şey olacak olsaydı...

Tabiki dua kesinlikle olması gerekiyor. Alemlerin Rabbi olan Allah " ol der olur " ama sizlerin çaba sarfetmesi gerekiyor. Çok doğru söylediniz. Dediğiniz üzere yumurtlama günü birliktelik son derece önemli yazacaklarınızı yazmışsınız konunuzu biraz editledim ve gerekli olan konuların eklemesini gerçekleştirdim.

Hamile kalmak için Bu arada hangi duayı ettiniz dua tavsiyeniz var mı acaba ?

Son düzenleme:
Geri