gebe
  1. ozlem yalcın

ozlem yalcın Forum Okuru

hamilemiyim kaç haftalık

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında ozlem yalcın tarafından paylaşıldı.

merhaba ben 13.02.2015 taihinde son adetimi oldum şu anki tarih 21.03.2015 beta hcg testi yaptırdım. sonucu hafta sonu aldıgım için doktora gösteremedim sonucumu inceliyere bilgi verirmisiniz 8523,82 teşekkür ederim sabırla bekliyorum sevgiler

hamilemiyim kaç haftalık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaç Haftalık Hamileyim?

Kaç Haftalık Hamileyim?

ne kadarlık gebeyim hesapla ne kadarlık hamileyim hesapla hamileyim gebeyim kaç haftalık kaç haftalık hamileyim, doğum tarihi, ne kadarlık hamileyim, hamilelik hesaplama, gebelik takvimi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Hamilesiniz,çok mutlusunuz.Acaba kaç haftalıksınız?Bunu öğrenmek için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli.Boşlukları doldurun kaç haftalık gebesiniz...
  2. Kan testinden beta hcg değerleri hakkında bilmeniz gerekenler

Kan testinden beta hcg değerleri hakkında bilmeniz gerekenler

Beta hcg değerleri değerleri artışı ne zaman ortaya çıkıyor ? Bu değerler ne olmalı ? Kandan yapılan beta hcg testi aslında gebeliğinizin olup olmadığını oluşup oluşmadığını gösteren bir testtir arkadaşlarım. Bu testle sizlerde net olarak hamile kalıp kalınmadığı hususunda bilgiler edinebilirsiniz. Eğer sizler kandan yaptırdığınız test için aceleci davrandı iseniz ve kandan gebelik...
  3. bebeğin kalbi kaç haftalıkken atabilir?

bebeğin kalbi kaç haftalıkken atabilir?

Merhaba, 7 haftalık hamileyim sizce bir bebegin kalbi kaç haftalıkken atar bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekürler.
  4. bebeğim tahmini kaç haftalıktır ?

bebeğim tahmini kaç haftalıktır ?

Merhaba, Kan tahlili sonucu Beta-Hcg değerim ; 13630,24 çıktı. Hamileliğimin kaçıncı haftasındayım ? Bebeğin ilk kap atışlarını dinleyebilmemiz için , kaçıncı kaftada kontrole gitmemiz gerekir? Teşekkürler
  5. kaç haftalık

kaç haftalık

Slm arkadaşlar ben yeni katıldım bi sorum olucak benim Betahcg 10000 çıktı kaç haftalık hamile olabilirim

Sayfayı Paylaş