gebe
?

gebemiyim

Anketin kapanma tarihi 31 Temmuz 2016.
  1. cevap

oy sayısı 0
    0,0%
  2. cevap

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. gülay solmaz

gülay solmaz Forum Okuru

hamileyken adet olunur mu

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında gülay solmaz tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben 1 yıldır evliyim çocuk istiyoruz esimle çok doktorlara gittim catlatma inesi yaptim geçen ay çok sidetli ağrılarım oldu karnimda kasiklarim çok agriyodu midemde bulaniyodu test yaptim iki çizgi cikti silikti sonra dayanamayıp kan testi yaptim supheli cikti ama adet gördüm sonra acaba ustunemi gordum bilmiyorum suan adettime 11 gün var beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , HCG testi ni tekrar yapın ve sonuca göre hekime görünün.

3. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Çatlama iğnelerinden sonra en az bi beş gun içinde cift çizgi çıkarırlar testte ona aldanmayin.imkansiz değil dediğiniz ama bi örneğiniz daha bulunmaz boyle olup

4. -mahpeyker-

-mahpeyker- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Adet tarihinizin en az 5 gun gecmesi gerekiyor bildiğim kadariyla

hamileyken adet olunur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamileyken adet olunur mu ?

hamileyken adet olunur mu ?

Kızlar ben hamileyken adet oldum heralde, daha doğrusu çocuk mu düşüyor hiç bişey anlamadım şimdi akşam ve doktorumu aradım cevap vermedi buraya yazmaya karar verdim hamileyken adet olunur mu teşekkürler lütfen acil ?
  2. Hamileyken adet sancısı olur mu adet olunur mu ?

Hamileyken adet sancısı olur mu adet olunur mu ?

Kızlar ben iki aylık hamileyim, merak ediyorum bu hamilelikte adet sancısı gibi sancı olur mu adet olunur mu ? bu konuda bilgi sahibi olan varsa lütfen benimle paylaşabilir mi korkuyorum bebeğime bişi olcak diye bu aralar çok nanemola oldum her şeyi bebeğime bağlıyorum. Lütfen yardım edin çok uzun zamandır bebek istiyordum çok şükür oldu nolur yardım edin bana ::S
  3. Hamile iken adet olunur mu?

Hamile iken adet olunur mu?

gebe iken regl olmak üstüne görmek merhaba kızlar Halk dilinde üstüne görme diye bir durum var sizler için biraz araştrırdım ama hamilelikte her türlü kanamayı doktorunuza iletmeyi unutmayın Bazen hastalar hamile kaldıktan sonra bir veya birkaç kere adet gördüklerini ifade ederler. Gebeyken adet görülmez ancak gebeyken kanama olabilir.Gebeliğin başlangıcında oluşan implantasyon kanaması...
  4. İftara Az Kala Adet Olunursa Oruç Bozulur Mu cevap verin

İftara Az Kala Adet Olunursa Oruç Bozulur Mu cevap verin

Selam arkadaŞLAR AKLIMA bir şey takıldı acaba İftara Az Kala Adet Olunursa Oruç Bozulur Mu bu konuda bilgisi olan var mı?
  5. Hamilelik Döneminde Adet Olunur mu Merak Edilenler

Hamilelik Döneminde Adet Olunur mu Merak Edilenler

Hamilelik Döneminde Adet Olunur mu- Hamilelik denilen şey yumurtaların çatlaması ve güçlü bir sperm hücresinin yumurtayı döllemesi ile oluşan bir süreçtir. Her anne adayı ve baba adayının bu mucizeyi gerçekleştirmesi büyük bir olaydır aslında. Önce tabii ki Allahın bir hikmetidir bizlere evlat. Hamileliğin bu başlangıç dönemi yani yumurtanın döllenmesi sonrası en azından 15 gün sonrasında...

Sayfayı Paylaş