Zayıflamak istiyorum ama olmuyor dayanamıyorum diyip zayıflamak isteyenler buraya

kızlar ben saglıklı yasam kıtabını okuyorum dıyorkı vücudunuzu her gün aynı seylere alıstırmayın mesela yeşşil caylar kahve kayısı vs. mesla bır gun kayısı yıyoruz ertesı gun ara verıyoruzz şimdi ben lahana suyu dıyetndeym ya 21 gün sürecek osnra 1 hafta ara verecegm bu şeklde zayflayacagm.merdivenlerı kullanıorum evde,7 den sonra abur cubur yok ,seker yok hamur işi yok tatlı pasta yok sadece ucundan tadıyorum.bugnde halsız kaldm sanırım tuztuz kaldım yne:D:D

kelebekim kaçıncı kat canım? ben asansörde zorlanıyorum ama sabahları yürüyüş yapcam artık.
bir de ben cumartesi pazar fazla dikkat etmiyorum hafta içi dengeliyorum.

Huzurcuğum evet insan az yemeye alışıyor. Sana katılıyorum. Bende zamanla alışıcam.
Birde yarın regl olmam lazım. Vücudum şişti acayip derecede.
Pazartesi dediğim gibi dukana başlıyorum. Kitabımı sipariş ettim. Yulaf kepeğide sipariş verdim dukanın olmazsa olmazıymış. Bakalım pazartesiden sonra benim için farklı olucak inşallah.

Bugün yediklrim.
Sabah 1 haşlanmış yumurta. Kibrit kutusundan az beyaz peynir. 1 dilim kaşar. 3 yeşil zeytin. Domates salatalık.

Ara 5 kayısı kurusu

Öğlen Yarım kase müsli (hepsini yiyemedim tadı çok kötüydü. Carrefur marka aldım bi hata edip bidaha almıcam nesfitten şaşmamak lazım.)

Saat 16.00 2 dilim kepekli ekmekle tost yaptım.

Akşam sosis olucak mercimek çorbası birde makarna. çok az az yicem.

Huzurcuğum evet insan az yemeye alışıyor. Sana katılıyorum. Bende zamanla alışıcam.
Birde yarın regl olmam lazım. Vücudum şişti acayip derecede.
Pazartesi dediğim gibi dukana başlıyorum. Kitabımı sipariş ettim. Yulaf kepeğide sipariş verdim dukanın olmazsa olmazıymış. Bakalım pazartesiden sonra benim için farklı olucak inşallah.

şıpıdıkım o arkadaşımda dukanı çok araştırdı o da başlayacak. baya hızlı veriliyormuş onla. siz bi başlayın belki arkanızdan geliriz.
sizin paylaştığınız yazılarda diyodu ya kadınlar özel günlerinde kendilerine torpil yapıp çok tatlı yiyor. ben bu regl dönemimde dikkat ettim canım. gerçekten her regl dönemimde marketten poşet poşet abur cubur alırdım. şimdi almadım. canımda çok istemedi.
tamamen psikolojikmiş.. sende buna dikkat et canım.

ben bugün ne yedim sayayım

bol su
bol sıvı

sabah kahvaltısı

6 kayısı
2kaşık yulaf ezmesi 0,2 kg süt

öğle yemeği

çorba
cacık
mantarlı kaşarlı tavuk ızgara
salata

akşamüstü nescafe içtim normalde hergün içmiyorum tapudan gelince yoruldum.
akşamda suluköftem var yanına da yoğurt. bide yetişirse çorba yaparım.

şıpıdıkım o arkadaşımda dukanı çok araştırdı o da başlayacak. baya hızlı veriliyormuş onla. siz bi başlayın belki arkanızdan geliriz.
sizin paylaştığınız yazılarda diyodu ya kadınlar özel günlerinde kendilerine torpil yapıp çok tatlı yiyor. ben bu regl dönemimde dikkat ettim canım. gerçekten her regl dönemimde marketten poşet poşet abur cubur alırdım. şimdi almadım. canımda çok istemedi.
tamamen psikolojikmiş.. sende buna dikkat et canım.

markete girmiyorum artık abur cubur bölümüne girsem bile almıcam almıcam diyip pas geçiyorum. Alırsam sıkıntıdan evde yerim çünkü biliyorum. almayınca evde olmayınca yemiyorum :D ama canım çikolata veya ıslak kek çekiyo. :D

ben bugün ne yedim sayayım

bol su
bol sıvı

sabah kahvaltısı

6 kayısı
2kaşık yulaf ezmesi 0,2 kg süt

öğle yemeği

çorba
cacık
mantarlı kaşarlı tavuk ızgara
salata

akşamüstü nescafe içtim normalde hergün içmiyorum tapudan gelince yoruldum.
akşamda suluköftem var yanına da yoğurt. bide yetişirse çorba yaparım.

cuma birincimiz yine sen olucan diye hissediyorum :)

günaydın kızlar

sabahları peynir zeytin muhakkak yiyiroum çayımıda içtim 1,5lt suyumu doldurdum gün içierisinde çay diğer bitki çaylarıda sıvı yerine geçiyorsa 2 lt oluyordur

yiyroum fakat az önceden puding kasede bitirirdim şimdi yarısını yiyorum oturmadaydık bir dilim kek yedim hiç ymemezlik olamıyor
akşamalrı yatmadan bir kaçdakika plates de hissettiriyor sanki verceğime işaret nescafe hergün içerdim şimdi içmiyorum başladığım günden beri öğlenleri genelde evden getirdiğim getiremediğim zamanalr çorba içiyorum meyve ile geçiştiriyorum akşamalrı ekmeksiz yiyorum
sanırım 1kg vermiş olabilirim tahminimce başladığım günden buyana :)
yarın büyük gün bakalım

günaydın kızlar
sağıol şıpıdıkcım hepimiz kilo verelim inşallah bu haftada

ben sabah geldim yine 2 km ya yakın yürüdüm 10 dk bisiklet çevirdim parkta.
yulaf ezmemi de yedim..
yarın büyük gün çok heyecanlıyım.
bakalım ne olacak

Geri