Hünnap keçi boynuzu pekmezi faydaları neye iyi gelir

A

Aslıxzxzx

Forum Okuru
Hünnap keçi boynuzu pekmezi faydaları neye iyi gelir
Hünnap keçi boynuzu pekmezi faydaları nelerdir nelere iyi gelir

Merhaba

Eşim dün 2 kilo Hünnap keçiboynuzu pekmezi getirdi. Ben daha önce keçiboynuzu pekmezi hiç yemedim keçiboynuzu pekmezi hangi hastalıklara iyi gelir nerelerde kullanılır nelere iyi gelir bu konuda bilgi verir misiniz . keçiboynuzu pekmezi Hünnap farklı isimler mi ya da keçiboynuzuna Hünnap da mı diyorlar onu da bilmiyorum. Hünnap nelere iyi geliyor çocuklara verebilir miyim bilgi verir misiniz

Merhaba

Bildiğim kadarıyla Hünnap markası adı altında Keçiboynuzu satılıyor fakat Hünnap diye de bir meyve cinsi var O da çok faydalı bir bitki . Anladığım kadarıyla eşiniz keçiboynuzu pekmezi almış keçiboynuzu pekmezi zaten çok faydalı bir yiyecektir çocuklarınıza da güvenle verebilirsiniz.

Keçiboynuzu pekmezi nefes darlığı astım gibi rahatsızlıklarda kullanılır ve çok iyi gelir iyi bir balgam söktürücüdür akciğer kanserine önlemekte kullanılır sindirime yardımcı olur ishal ve kabızlıkta Sindirim sistemini düzenleyerek normal eleştirir bağışıklık sistemini arttırdığı için kansere karşı vücudumuzu korur özellikle akciğer kanseri riski Taşıyan insanların kullanması gerekir keçiboynuzu pekmezi aynı zamanda çok iyi bir enerji kaynağıdır çok iyi bir antiseptiktir iltihapların tedavisinde kullanılır tüketildiğinde dinamik olursun ve zindelik verir. kolesterol seviyesini düşürür hafızayı güçlendirir içerisindeki fosfor ve kalsiyum sayesinde çocukların kemik gelişimini özellikle sağlar Keçiboynuzu aynı zamanda çok güçlü bir antioksidandır.

Aşağıdaki linkide inceleyebilirsiniz

Geri