gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Hürrem karameli

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

hürrem karameli hürrem karameli saç rengi kimlere yakışır saç boyası hürremin rengi kimlere yakışır Son günlerde Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem'in saç rengi kuaförlerde çok boyanan,hazır boyalarda da çok satan renkler arasındaymış.. Karamel rengi diye tabir edilen Hürrem'in saçlarını sizler nasıl buluyorsunuz bilmem ama ben bu rengi beğeniyorum..

2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    bende beğeniyorum ama çabuk aktığını ve sık sık boyamak gerektiğini söylüyolar

3. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Bence çok hoş ama kadınada yakışyr ondan olabilir :)

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

harika bir renk ya yakışıo hürrem hanımada:):)

5. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    kullanımı çok zor :D:D kendimden biliyorum bide çok farklı olduğun için dikkat çekiyor :D:D zamanla rengi matlaşıyor tabi her boyada olduğu gibi :D:D vee makyaj istiyor beyaz tene de yakışıyor :D:D bu arada karamel değil bakır - karamel bu renk.. amma konuştum :D:D

Hürrem karameli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. krem karamel

krem karamel

Malzemeler 2 ÇAY KAŞIĞI VANİLYA 8 ADET YUMURTA 1-1,5 BARDAK ŞEKER 1 LT. SÜT Yapılışı BİR KABA YARIM BARDAK TOZ ŞEKER KOYUP, HAFİF ATEŞTE YAKMADAN ERİTİN.15 DK. SONRA KEHRİBAR KIRMIZISI BİR RENK ALINCA ŞEKERİN YARISI MİKTARINDA SU İLAVE EDİP,BİR TAŞIM KAYNATIN. YAPTIĞINIZ BU KARAMELİ, KREM-KARAMEL KALIBININ DİBİNE BOŞALTIN. BİR TENCEREYE 1 BARDAK TOZ ŞEKER, 3 BÜTÜN YUMURTA VE 5 YUMURTA...
  2. hürrem

hürrem

hürrem ismi kuranda geçiyor mu
  3. Karamel Saç Renkleri 2013

Karamel Saç Renkleri 2013

Bu konu; Karamel Saç Renkleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin yıldızı Meryem Uzerli yani nam-ı diğer Hürrem Sultan ile hayli popülerleşen karamel saç rengi tonları modasını sürdürmeye devam ediyor. Aslına bakarsanız kuaförlere tarif edilmesi en zor saç rengi tonlarından birisi olan karamelin istediğiniz tonunu anlatabilmek için yapacağınız en...
  4. Yalancı Krem Karamel Tatlısı

Yalancı Krem Karamel Tatlısı

yalancı krem karamel krem karamel Sevgili melekler, malum ramazan yaklaşıyor. Açlık süresinin uzun olacağı bu ramazanda da herkesin canı sudan sonra herhalde en çok tatlı isteyecek. Aman diyelim tatlı tercihlerinizi ağır şerbetlilerden yana değil de sütlü ve hafif tatlılardan yana kullanın. Mesela şimdi tarifini vereceğimiz yalancı krem karameli deneyebilirsiniz... Malzemeler:...

Sayfayı Paylaş