İlkbahar Yaz 2011 Levi’s®

$ul€

Yeni Üye
Üye
İlkbahar Yaz 2011 Levi’s®
levis 2011 yaz levis 2011 ilkbahar yaz
İlkbahar Yaz 2011 Levi’s® yepyeni modelleriyle daha fazla kadının hayalindeki kota kavuşmasını sağlayacak =))

Beden ölçüsü değil, şekli önemli!
Sizin de mükemmel jean’i bulmak konusundaki ümitleriniz tükenmek üzere mi? Cevabınız “Evet” ise henüz Levi’s® Curve ID serisi ile tanışmadınız demektir! Jean’in yaratıcısı Levi’s® tarafından kadınlar için özel olarak tasarlanan “Levi’s® Curve ID” serisi, beden ölçüsü yerine beden şeklini esas alıyor.

Levi’s® Curve ID koleksiyonunda Slight Curve (Zarif Kıvrımlar), Demi Curve (Doğal Kıvrımlar) ve Bold Curve (Çarpıcı Kıvrımlar) adını taşıyan üç farklı kalıp bulunuyor.

Slight Curve (Zarif Kıvrımlar) bele, basene ve baldırlara tam oturarak kıvrımlarınızı güzelleştiriyor. Kalçalara sıkı oturan bu kalıp ile jean’iniz artık asla belinizi sıkmayacak.

Demi Curve (Doğal Kıvrımlar) vücudun tüm kıvrımlarını sarıyor. Bel kısmına mükemmel bir görünüm kazandırıyor.

Bold Curve (Çarpıcı Kıvrımlar) bedenin kıvrımlarının güzelliğini ortaya çıkarıyor ve gerçek kadın siluetini gözler önüne seriyor. Beli tam anlamıyla kavradığı için hiçbir boşluk bırakmadığı gibi, giyerken yukarı çekme ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. Jean giyerken belinizde boşluk olacak endişesi tam anlamıyla tarihe karışıyor…

Levi’s® mağazalarında kadınların kişisel Levi’s® Curve ID’lerini belirlemek ve kendi vücut tiplerine ve tarz tercihlerine göre en uygun jean’leri bulmalarına yardım etmek üzere eğitimli satış ekipleri bulunuyor. Siz de bir Levi’s® mağazasına uğrayın, beden şeklinize en uygun jean’i keşfedin…

67864d81b858da4b7.jpg

67864d81b86597ce1.jpg

67864d81b8716858d.jpg

67864d81b8a78fd25.jpg

67864d81b8b2cf398.jpg

ya ben kot pantolon giyemiyorum eşimde takıntı olmuş izin vermiyo tunikle giyersin ancak diyo tunik modelini kapatır bayıldım modellere ellerine sağlık canım

Geri