gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

inna lillahi ve inna ileyhi raciun anlamı lillahi ve ileyhi raciun anlami anlamı inne inne ne demek 'Biz Allah içiniz, dönüşümüz O'nadır' anlamına gelen bu ayeti okumak yahut söylemek keder ve üzüntüye delalet eder.

İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelenek ve Görenek Ne Demektir?

Gelenek ve Görenek Ne Demektir?

gelenek ve göreneklerimiz türk gelenek ve göreneklerini yansıtan yazı göreneklerimiz vikipedi görenek nedir vikipedi türk göreneklerini yansıtan yazılar Toplumların yaşantılarını, zevklerini, tutum ve davranış biçimlerini, gelenek ve göreneklerini yansıtan, en önemli öğelerin başında kültür ve uygarlık gelmektedir. Kültür dil, din, sanat vb. zamanla kazanılabilen öğeler, uygarlık ise bilim ve...
  2. Genotip ve Fenotip Ne Demektir?

Genotip ve Fenotip Ne Demektir?

genotip fenotip nedir ne demektir özellikleri işlevi nedir açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler Genotip,anne ve babadan çocuğa geçen özelliklerin tümüne verilen addır melekler. :) Genotipin basitçe tanımı budur.Yani ,cinsiyet,kan grubu,göz rengi,saç rengi,huy ,zeka sınırı ve bazı kalıtımsal hastalıklar genotip sayesinde çocuğa geçer.Aşağıda ki makalede genotip ve fenotip hakkında...
  3. Proxy Ne demek ve nasıl kullanılır

Proxy Ne demek ve nasıl kullanılır

Proxy Ne demek Proxy Nasıl Kullanılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve Proxy nedir diyenler, Proxy nasıl kullanılır diyenler, sizleri bu sayfamıza davet ediyoruz çünkü biz bu yazımızda Proxy hakkında merak edilen bilgileri paylaşıyoruz. Proxy anlamı "Vekil" ya da "elçi" dir. Proxy,internet erişimi olan bir başka makineye bağlanarak,bu makine aracılığı ile internet...
  4. Muhacir ve Ensar ne demek ?

Muhacir ve Ensar ne demek ?

Dini sohbetlerde muhacir ve ensar lafları çok geçiyor.Ne demek muhacir ve ensar, kimlere deniyor , bilgi verirmisiniz?
  5. Legal ve illegal ne demek?

Legal ve illegal ne demek?

Arkadaşlar, legal ve illegal kelimelerini çok sık duyuyorum ama anlamlarını bilmiyorum.Acaba ne demek bu kelimeler ?

Sayfayı Paylaş