gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

intikam

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Öc Almak.Rüyada intikam aldığınızı gördüyseniz, bazı arkadaşlıklarınızın bozulacağı ve düşmanlarınızın varolduğu anlamına gelir.Rüyasında intikam aldığını gören kişi, kendi yanılgısı ve zayıflığı yüzünden zarara uğrar.Rüyada ihtikan oldugunu görmek, son derece sikintiya, bir halden bir hale düsmege, bir rivayete göre de geçim darligina isarettir. Cafer Sadika göre: rüyada ihtikan olup bundan istirap ve ke-der duymayi görmek iyi degildir. Rüyada ihtikan olunup bundan bir istirap hasil oldugunu görmek, hayir ve menfaattir. Bir hasta-lik sebebiyle ihtikan olundugunu görmek, rüya sahibinin dine raci olan bir ise baslamasina delildir. Bir hastaligi olmadigi halde ihti-kan olundugunu gören, hibesinden ve vadinden döner.

intikam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cin Ali - İntikam Ateşi

Cin Ali - İntikam Ateşi

Hain bir pusuya kurban giden Cin Ali''yi kurtarmak ve intikamını almak sizin elinizde burayı tıklayınız
  2. bayanların intikamı

bayanların intikamı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Genç kızın intikam kurşunu

Genç kızın intikam kurşunu

Kendisini sakat bırakan kişiyi ağır yaraladı Ağrı’nın Diyadin ilçesindeki adliye binasında 18 yaşındaki genç kız, daha önce çıkan tartışmada kendini ayağından vurarak sakat bırakan kişiyi silahla ağır yaraladı. Alınan bilgiye göre, S.Y. (18) ile geçen yıl iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada, kendini silahla ayağından vurarak sakat kalmasına yol açtığı için davacı...
  4. İntikam Ateşi İçinizi Yakmasın

İntikam Ateşi İçinizi Yakmasın

Meleklerim gün gelir bazı insanlara kızarız,daha da ileri giderse kinleniriz...Okuduğum bir yazı kinin karşındaki insandan çok kendimize zarar verdiğini anlatıyordu...Ben gün geçtikçe daha ılımlı oluyorum...Mesela artık kimseden nefret etmiyorum...:) İnsan olayları kendi dünyasındaki değerlerle, kendine has düşüncelerle yorumladığı için; gün gelip bir haksızlığa uğradığında içinde yepyeni...
  5. İntikam Dizisi Ocak'ta Yayında !

İntikam Dizisi Ocak'ta Yayında !

Bu konu İntikam Dizisi yayın tarihi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, en son Fatmagülün Suçu Ne dizisiyle ekranlarda olan Beren Saat, şimdilerde yeni yılda ekranlara gelmeye hazırlanan dizisi için gün sayıyor. Başrollerini Mert Fırat ile paylaşacak olan İntikam adli dizi Ocak ayında Kanal D'den yayına girecek. Beren Saat’in merakla beklenen dizisi İntikam’ın ilk tanıtım...

Sayfayı Paylaş