gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

işgal

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

rüyada bir yerin işgalini görmek o kişinin koşullarının zorlaşacağına dalalettir

işgal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. amanınnn!!! converseler ayacıklarımızı işgal etti:)

amanınnn!!! converseler ayacıklarımızı işgal etti:)

converseler uzun zmn önce işgal etmişti ya aslında:cheer2: yupis birçok renk ve desen seçeneğiyle hayatımızı ve cebimizi ele geçirdiniz sizi gidi sizi sevimli pabuçlar... bir rengini alsanız diğerleri küser size:Ahepiciğinden almalı ama ben almamalıyım...şu converselere bakın hele...hepsi de al beni diyor..ohyandan. ama onlara tek bir sözüm var... üzgünüm ben öğrenciyim:tea::raila: bu da...
  2. işgal nedemek

işgal nedemek

işgal nedemek ? anlamı nedir bana yardımcı olur musunuz.
  3. izmirin işgali ile ilgili gazete

izmirin işgali ile ilgili gazete

İzmirin işgali ile ilgili gazete arıyorum izmirin işgal edildiğini gösteren gazede yada gazete haberleri var mı yayınlayın lütfen çok acil nolur
  4. Özet halında İzmirin işgali hakkında bilgiler verebilirmisiniz ?

Özet halında İzmirin işgali hakkında bilgiler verebilirmisiniz ?

Ödevim var ve İzmirin İşgali konusunun özet bilgilerini yazmam lazım. Herkese yardım ediyorsunuz bana da bir el atın lütfen :)
  5. İSTANBUL'UN RESMEN İŞGALİ (16 MART 1920)

İSTANBUL'UN RESMEN İŞGALİ (16 MART 1920)

istabulun işgali,istanbulun resmen işgali,istanbulun resmen işgalinin sonuçları,istanbulun işgali hakkında kapsamlı bilgiler İtilaf Devletleri Osmanlı Mebusan Meclisi'nin Misak-ı Milli gibi bir kararı alarak işgallere doğrudan karşı geleceğini hiç beklemiyorlardı. İtilaf Devletleri, bu karardan sonra Osmanlı devlet adamlarının ileri gelenlerini ve Misak-ı Milli'ye oy veren...

Sayfayı Paylaş