gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Jean Michel Jarre - Oxygène (30th Anniversary Remastered Edition)

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Albümün detayı Dünya genelinde verdiği konserler ve milyonları aşan hayran kitlesiyle New Age ve elektronik müzik tarzlarını başarılı biçimde bir arada kullanmayı başaran ve bu müzik akımının öncüleri arasında yer alan ünlü Fransız müzisyen Jean Michel Jarre sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

30 yıl önce yayınlanan ve yayınlandığı yıl büyük ses getiren “Oxygene” adlı albüm, 30. yıl şerefine tekrar piyasaya çıkıyor. Ses kalitesi açısından bir hayli donanımlı hale getirilen ve 5.1 Dolby Digital sound özelliği ile piyasaya çıkacak olan albüm 3 ayrı formatta yayımlanıyor.

“LIVE IN YOUR LIVING ROOM - CD+3D Live DVD” formatında 3D gözlükleri hediye olarak yer alıyor.

Bu görsel ziyafeti kaçırmayın. Mutlaka arşivinizde yer almalı!

Jean Michel Jarre - Oxygène (30th Anniversary Remastered Edition) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peugeot 207 Feline Edition

Peugeot 207 Feline Edition

peugeot 207 feline Peugeot, '207 Feline Edition' isimli özel serisini piyasaya çıkardı. Peugeot'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, yeni özel seri "207 Feline Edition" tüketicilerine birçok yeni seçenek sunuyor. Seri, 1.6 HDi 90 bg motor gücünün yanı sıra yakıt tasarrufu da sağlıyor. Açıklamada, serinin kilometrede 120 gramlık karbondioksit salınımı ile de çevreye uyumlu...
  2. İzmir Atelier Michelle

İzmir Atelier Michelle

atelier michelle yavuz samancı Geçtiğimiz senelerde Port Marche ile adını duyuran ve bu sektöre yıllarını vermiş olan Abdullah Özmelek, İzmir'in harika bir mekana kavuşmasını sağladı. Türkiye'nin ve hatta Avrupa'nın en büyük mekanını açtığını belirten Özmelek, İzmirlinin gece hayatı anlayışının tamamen değişeceğini söylüyor.. Port Marche, Cafe De Paris ve Granada Vue gibi gözde mekanlara imza...
  3. Michelle Obama: Hamile değilim

Michelle Obama: Hamile değilim

Amerika'nın 45 yaşındaki first lady'si bir süredir internette dolaşan iddiaları esprili bir dille yalanladı. ABD'nin first lady'si Michelle Obama (45), bir süredir internette dolaşan karnıyla ilgili iddiayı yalanlayarak, hamile olmadığını söyledi. 'DAHA FAZLA EGZERSİZ YAPMALIYIM' Dergi için Oprah Winfrey’nin sorularını yanıtlayan Michelle Obama, karnıyla ilgili söylentilerin gündeme...
  4. Jeanler geldi!!

Jeanler geldi!!

Jean bizim vede erkek kısmısının kesinlikle vazgeçemediği birşey rahatlık ve doğallık için günlük hayatta,evde,işte sıkça kullanıyoruz sizler için bikaç model paylaşmak istiyorum melişlerim bakalım beğenecekmisiniz?
  5. jilian Michel egzersizleri

jilian Michel egzersizleri

Slm kızlar aranıza yeni katıldım. Eskiden de vardım ama uzun süre oldu :) ben jilian Michel in egzersizleri ne başladım. 1 aylık bugün ikinci günüm ve kendime spor arkadaşı arıyorum :)) hem bilgi paylaşımı olur hemde motivasyonum artar die dusunuyorm :) cvplarinizi bekliyrm iyi geceler.

Sayfayı Paylaş