gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

jovani 2010'a hazır peki ya siz?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

jovani jovani istanbul 2010 türkiye turkiye
    daha 2010 gelmeden tasarımcılar hazırlıklarını çoktan yaptı biz yeni yılı bekleyelim onlar 2010'a girdi bile:) 2010'da abiyelik bir planınız varsa şimdiden bakabilirsiniz yani 2010u beklemeye gerek yok siz seciminizi yapın ama jovanı'nin bu koleksiyonunu görmeden sakın haaaa :dil: işte görülmeye deger modellerr

süper modellerin devamı için jovani :)

Son düzenleme: 9 Ekim 2009
  2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    renkler çok göz alıcı kımıl kımıl iyiymiş :D teşekkürler..

jovani 2010'a hazır peki ya siz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. peki ya siz günde kaç kez aynaya bakıyorsunuz?

peki ya siz günde kaç kez aynaya bakıyorsunuz?

İngiltere'de yapılan bir araştırma, ülkedeki kadınların günde kimi zaman 71 kez aynaya baktığını ortaya çıkardı. Erkeklerin de bu konuda kadınlardan aşağı kalır bir yanı olmadığını söyleyen araştırmacılar, ülkenin bazı bölgelerinde erkeklerin de günde en az 66 kez aynaya baktıklarını kabul ettiğini bildirdi. Transformulas International isimli kozmetik firmasının katılımıyla...
  2. Siz boşanıp ayrıldınız peki, ya çocuklar?

Siz boşanıp ayrıldınız peki, ya çocuklar?

Evet son yıllar da gittikçe artmaya başladı bu boşanma durumları.Hadi boşanıyorsunuz peki çocuklarınıza ne oluyor???Hiç düşündünüz mü?? Siz boşanıp ayrıldınız peki, ya çocuklar? Modernizmin dayattığı ilişkiler ağı iç huzuru sarsıyor. “Kriz” yaşayan ebeveynlere soruyoruz: Boşanma kararını almadan önce yapılabilecek her şeyi yaptınız mı? Bunun çocuğunuzu nasıl etkileyeceğini düşündünüz mü?...
  3. peki ya sen?

peki ya sen?

Dilek olmak isterdim… Kayan bir yıldızın ardından tutulan. Armağan olmak isterdim… Bir çocuğun başucuna bırakılan. Gülücük olmak isterdim… Kollarını annesine açan bir bebekte. Nota olmak isterdim… Yazılmayı bekleyen bir aşk şarkısında. Nefes olmak isterdim… Neyzenin neyine üflediği. Kanat olmak isterdim… Özgürce uçan bi...r kuşta. Zeytin dalı olmak isterdim… Bir güvercinin gagasında....
  4. Fatih Ürek 2010'a hazır

Fatih Ürek 2010'a hazır

fatih ürek 2010 fatih ürek sahne aldığı mekan 2010 nerde sahne alıyor nerede alıyor Fatih Ürek bir dizi estetik operasyon geçirip 2010 yılına yenilenmiş olarak girmiş kızlar :D:D Uzun süredir dudaklarında doku kaybı yaşayan ve bu yüzdensıkıntılı günler geçiren şarkıcı Fatih Ürek, 20 gün önce birdizi estetik operasyon yaptırdı. Dr. Serdar Eren'e kendisiniemanet eden şarkıcı, burnunu...
  5. Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?..

Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?..

Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?.. Herkes pişmandır hayatta. Ömrünü heder eden de pişmandır, kendisini bir hiç uğruna tüketen de pişmandır. Fani hayatı baki zanneden de pişmandır, öfkesinin esiri olan da pişmandır. Fakat hayatının en küçük anını dahi israf etmeyen de pişmandır. Şükreden de pişmandır, sabreden de… Bilende pişmandır bilmeyen de… Birincidekiler,...

Sayfayı Paylaş