gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızım kabız zeytinyağı içirdim bişey olur mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızm 3buçk aylık kabzdı bı cay kaşığı kadr zeytnyağ ıcırdm bde braz kulak cubuğuna zeytnyağı batrıp poposun soktm ucunu bişey olurmu kakasnı yaptı rhatladı mamaya bşladğmzdan beri kabız..

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Zeytinyağı Anadolunun birçok yerinde kullanılıyor, ve özellikle bebeklere makattan uygulayarak fitil etkisi gösterdiği gözleniyor ancak içirilmesi konusu ne denli doğru olur düşünülmeli doktorunuza sormanızı öneririm.. Sağlıklı günler

kızım kabız zeytinyağı içirdim bişey olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler, kızları ve yoğurt kapları

Anneler, kızları ve yoğurt kapları

Sabah bulaşık yıkarken ellerimin annemin ellerine ne kadar benzediğini fark ettim. Benzemekten de öte; tıpatıp aynısı olmuşlar.. Ergenlik çağlarımda (hakikaten çekilmez bir yeniyetmeydim) annemin ellerine sinir olurdum. Ya da şöyle diyelim: Sinir olduğum bir milyon sekiz yüz kırk altı şeyden biri de annemin elleriydi. Kadıncağızın beni sinir etmek için ellerine özel olarak yaptığı bir...
  2. zeytinyağı

zeytinyağı

İlme, berekete, hidayete, batın" nura, helal rızka, göz ve kalp nuruna, Bununla yağlanmak şifaya, Temiz zeytinyağının kötü kokması sözü bozmaya; Zeytinyağı satan kimseyi görmek meliklere yakın olmaya, ilim sahiplerine hizmet etmeye; hidayet ve ilme delallet eder.Berrak, temiz şişede zeytinyağı bolluk ve berekettir.Rüyada görülen zeytin yagi, helal rizktir. Rüyasinda zeytin yagi içtigini...
  3. dayak çok mu normal bişey ???????????

dayak çok mu normal bişey ???????????

slm kızlar benim sıkıntımı bi çok arkadaş biliyor şuanda eşime boşanma davası açtım enson 1 hafta önce sokkat beni tartaklayıp tokat attı ve tokatın etkisiyle kafamı nereye vurdum bilmiyorum kafam şişti karakola gittik rapor aldık felan şimdi duyanlar ay ii dşündümü düyorlar ve benim yedim ilk dayakta değil burnum yamuldu kulağımdan hala hava çıkıyor o adamda orda burda bi tokat attım sadece...
  4. Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

Aranızda öğretmen var mı bilmiyorum. Benim babamın dediği gibi öğretmen olmak bir ayrıcılıktır deyip duruyor. GÜzelde meslek. Şunu sormak istiyorum sizlere. Öğretmenlikteki yaş sınırı nedir ne gibi özellikler gerekiyor, ve en önemlisi kaç puan almak gerekiyor. Ben öğretmen olmayı çok istiyorum ? Ne yapmam gerekiyor şu anda lise 2. sınıfa gidiyorum. Ve merak ediyorum aranızda öğrentemen olan...
  5. Balondan kapı süsü olur mu?

Balondan kapı süsü olur mu?

Kapı süsü modelleri balondan kapı süsü yapımı Çok farklı kapı süsü modelleri bulunuyor. Hazır modellerden satın alabileceğiniz gibi çok farklı objeleri kullanarak da kendi kapı süsünüzü kendiniz yapabilmeniz mümkün. Bu örnekte balondan kapı süsü yapmışlar. Rengarek balonlardan yapılan bu obje sizce de çok yaratıcı bir fikir olmamış mı meleklerim?

Sayfayı Paylaş