gebe
  1. asiyesil

asiyesil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kızlar merak ediyorum hamile miyim?yardım

Konu, 'Gebelik' kısmında asiyesil tarafından paylaşıldı.

hamile miyim? akıntım yok hamile olabilirmiyim
    merhaba arkadaşlar yeni üye oldum sayılır.21 ocak son adetimin ilk günüydü.ikinci çocuk istiyorum.eylülden buyana her ay bekliyorum.bu son adetimde benim bir rahatsızlığım var çocuğum olmuyor diye doktora gittim.şikayetlerimi ve isteğimi anlattım.kan tahlilleri,idar tahlili yaptırdı.sonuçlar normal çıktı.şubatın 10 da tekrar gel sinir alacağız dedi.yumurtlama günümden 3 gün sonra aslanda gitmeyecektim ama bir rahatsızlık çıkabilir diye gittim.doktora da hamile olabilirim dedem birşey olmaz biz hamile olanlardanda sinir alabiliyoruz dedi.birde kan testi yaptırmamı istedi hamilemiyim değilmiyim diye.sonuçu 1 hafta sonra alıp gösterdik.değerler düşük çıkmış (0.01).ümidimi yitirdim.sinir sonuçlarını aldık onlarda sağlıklı çıkmış,yalnız idrar yolları enfeksiyonu çıktı ona ilaç yazdı.1 hafta kullandım geçti diye bıraktım.adetim normalde 30 günde bir oluyor.cumartesi merak ettim test yaptım.bir çizgi net ama diğeri silik çıktı.şüphelendem ama hiç bir belirtim yok.sadece mide ekşimem var hergün,bazen mide bulantım,baş dönmem var.ben şu idrar yolu enfeksiyonu için verilen ilaçlardandır diye onları kullanmayı bıraktım ama hala mide yanmam devam ediyor.ilk hamileliğimde akıntım çok fazlaydı.ama şimdi akıntı da yok. şubat 19-20 si gibi olmam gerekiyordu ama tık yok.karnımda adet öncesi olan ağrım,şişliğim de yok.2-3 gün geçti.test yapmadım.yapmaktan bıktım artık.şöyle bir 8 gün olsun geçikme öyle yapmayı düşünüyorum.üzüldüğüm şey dün dişim için kanal tedavisi yaptırdım.dayanamadım ağrıya onun içinde rontgen çektirdim.doktora dedim hamileyim diye çelik yelek giydirdiler.rontgeni çeken bayan tehlikeli dedi ama doktorda rontgen olmadan kanal tedavisi yapmıyor.inşallah hamileysem eğer bir şey olmaz bebeğime yoksa kendimi affetmem asla.Allah böyle birşeyi düşmanımın başına bile vermesin zor bir durum.ha birde bazen yanıyorum.bazen üşüyorum.geceleri daha çok yanıyorum üstüme battaniye bile almıyorum bazen hakkımda hayırlısı,herkezin hakkında hayırlısı,Allah herkese sağlıklı,zeki,güzel çocuklar versin.herkese slm.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle hoşgeldin canım açtığın konuyu ilgili bölüme yani gebelik bölümüne taşıyorum:tik:

3. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Oncelikle hosgeldin canim. Hakkimizda her zaman hayirlisi olsun. Ne umitlendirmek ne de umidini kirmak isterim ama ben kendimden ornek vereyim benimde testlerimde ikinci cizgi silik cikmisti. bana gore sanki hamilesin. ama nolur bunu kesin hamileyim diye algilama benim basima boyle geldi o yuzden boyle diyorum hakkimizda hayirlisi. ins hersey gonlunce olsun
    bekle biraz bakalim ins hastalanmazsin. bebisine de ins bisey olmasin . dua edelim ins

4. Nur.18

Nur.18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    merhabakizlar bir sorusorsam ? adetime 6 gun kaldi ve cox belirtim yok sadece gogus uclari aciyor ve bide az akintim var ? sizce hamilelik ola bilirmi simdiden cok tesekkurler :)yupis

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Belirtiler yanıltıcı olabilir.Bu yüzden mensinizde gecikme olursa test yapar net sonucu alırsınız

6. asilhatun

asilhatun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar hayırlı haberlerle dolu bir gün olur insallah. :)
    Yarın benim adet günüm
    Fakat ters giden birseyler var normale adetime 1 hafta kala belirtileri baslardi işte klasik bel ve kasık ağrıları, şişkinlik, abur cubur isteği vs. Bunlarin hiçbiri olmadı sadece bu ay farklı olarak yüzümde çok derin sivilceler çiktı sebebi ne olabilir ? Böyle birsey yasayan arkadaslar ne yaptiniz, ne önerirsiniz ? :)

7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sivilcelenme bir cilt sorunudur gebelikle alakalı bir durum değil.Önerimiz gebelik beklentiniz var ise ,mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız . Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil yanıltıcı olabilir,sevgiler..

asilhatun bunu beğendi.
  8. asilhatun

asilhatun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Çok teşekkur ederim Beyza Hanım, hakkımızda hayırlısı olsun insallah.

BEYZA21 bunu beğendi.
  9. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim,mutlu haberlerinizi almayı diliyorum ...

asilhatun bunu beğendi.
kızlar merak ediyorum hamile miyim?yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yara Dondurma sonrası yorumlarınızı merak ediyorum

Yara Dondurma sonrası yorumlarınızı merak ediyorum

Arkadaşlarım bendeki yara büyümüş ve yaramı dondurmak istiyorum. Baya büyümüş dedi doktor bu yara dondurma olayı kaç dakika sürüyor ve canımız yanıyor mu ben biraz korkak bir yapıya sahibim de acaba bana yarasını donduranlar başından geçenleri ve tecrübelerini anlatabilir mi ?
  2. Hamile miyim  kızlar yardım edebiliniz mi ?

Hamile miyim kızlar yardım edebiliniz mi ?

20 yaşındayım 5 ay 18 günlük evliyim eşimle hiç korunmadık reglim 1 hafta gecikti belim ve kasıklarım ağrıyor karnımda bişeylerin kımıldadığını hissediyorum sık sık idrara çıkıyorum bi kaç gündür renk koyulaşması oldu bi kaç yermde baş ağrısı oluyor ara ara kendimi kötü hissediyorm ama hiç mide bulantısı olmadı acaba hamile miyim?
  3. hamile miyim? kızlar yardım edin

hamile miyim? kızlar yardım edin

hamile miyim? arkadaşlar ben 4 yıllık evliyim 5 ay önce tüp bebek yaptırdım tutmadı...ve benim bu ay adetim gecikti 5 de olacaktım olmadım henüz.ve belirtileri var karnım şiş ve ağrı var her 1saat acıkıyorum ve kaşınıyorum :)evde test yapmak istiyorum ama illa sabah mı yapmak şar bugün akşam yapsam çıkarmı?sonucu çok merak ediyorum....
  4. hamile miyim?? kızlar yardım ne olur

hamile miyim?? kızlar yardım ne olur

benimde adetime yaklaşık 1 hafta var mide bulantım olmaya başladı tuvalete çok gitmeyen bir insanım ama sık sık çıkmaya başladım.uyku hali oluyor.duygusallıkla bir alakası var mı bilmiyorum ama üzülmeye değmeyecek şeylere ağlıyorum.Test yaptım 3-4 gün önce negatif çıktı...Kan testi mi yaptırmam gerek ve göğüslerimin ucuna dokunduğumda biraz acıyor.Adet günüm yaklaştığında bunların hiçbiri...
  5. Hamile miyim kesin olarak nasıl anlarım kızlar ? Yardır eder misiniz bana

Hamile miyim kesin olarak nasıl anlarım kızlar ? Yardır eder misiniz bana

11 eylülde ilişkim oldu 22 Eylül'de adet gördüm bu ay adetim 2 gün gecikmede. Hamile olabilir miyim?

Sayfayı Paylaş