Kızlık zarımı diktirsem anlaşılır mı

D

Dertlixzcv

Forum Okuru
Kızlık zarımı diktirsem anlaşılır mı
Kızlık zarımı diktirsem daha sonra anlaşılır mı

Merhaba

Biriyle nişanlanacağım yani ciddiyiz evleneceğiz yaklaşık 6 aydır çıkıyoruz herhangi bir cinsel birlikteliğimiz olmadı.Evlendikten sonra olmasını istedim o istedi ama ben reddettim o da israr etmedi. Ama bir sorunum var ben bakire değilim daha önce biriyle birlikte oldum evleneceğim diye ama olmadı ayrıldık pişman oldum ama iş işten geçti .Ben şimdi nişanlanacağım bu çocuğu seviyorum ve kaybetmek istemiyorum ama bir konuşmasında bakirelik önemli dedi kendisi de daha önce kimseyle birike olmadığını anlattı. Onu kaybetmek istemiyorum bakirelik sorun olacak gibi ve ben diktirmeyi düşünüyorum , kızlık zarımı diktirsem belli olur mu anlaşılır acaba içimde de böyle bir korku var acaba anlaşılır mı diye yardımcı olur musunuz.

Merhaba

Evet belli olur kuzumcum kesilikle belli olur ama iyi bir uzman tarafında muayene edilirsen . Ancak iyi bir uzmana seni nişanlın götürüp bakın bir bakim bu bakireyim diyor ama belki kızlık zarını diktirmiş olabilir bakın bakalım diktirmiş derse ve o uzman da dur bi bakim deyip bakarsa anlaşılır başka türlü olmaz kesinlikle nişanlın gerdek geceniz de bakıp da senin kızlık zarın dikilmiş diyemez bu mümkün değil. Amaaaa sana tavsiyem ne kızlık zarını diktir ne de nişanlına bakire numarası yap. Seni anlıyorum yanlış bir ilişki ve evleneceğim nasıl deyip bekaretini vermeni anlıyorum doğru değil ama olmuş bir kere yapacak bir şey yok. bence nişanlına bu durumu anlatsan anlayışla karşılayabilir aslında doğrusu da nişanlınla bu durumu paylaşan bence. Ama yok illa diktirecem diyorsan , kızlık zarının dikildiğini ancak bir uzman dikkatle muayene ederse anlayabilir bunun dışında dışarıdan kimse anlayamaz gerdek gecende eşin de anlamaz ama etik mi bu tartışılır.

Geri