gebe
  1. Kan Kralicesi

Kan Kralicesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kocà bir 5 séné sonra.

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Kan Kralicesi tarafından paylaşıldı.

Kocà bir bés séné!..Sésini duymàyàLi yüzünü görméyéLihàbérini àLmàyàLi..Nérdé né yàptigin hàkkindà én ufàk bir fikrim yok!KiminLé né durumdàsin késinLikLé birhàbérim..Dédim yà koskocà bir bés séné oLdu sén gidéLi..ILk öncé sésin siLindi kuLàkLàrimdàn sonrà o bàl gözLérini hàtirLàyàmàz oLdum..DiLé koLày bés séné..Gidérkén nàsiLdà àcimisti cànim nàsiLdà àgLàmistim bilsénGérçi nérdén biLécéksinki sén gitmistin àrkànà bàkmàmistinki..Sénsizligé àLismàk cok zor oLdu séni unutmàk hép imkànsiz gibi göründü bànà o yüzdén dénémédim.Unutmàyà càLismàdim..Séndén sonrà güLmédimNéfés àLmàdimDünyànin rénkLérini görémédimDuymàdimHissétmédimSàdéce yàsàdim..Biràz éksik biràz yàrim..Amà én cokdà sénsiz..Kocà bir bés séné vay bé dün gibi..Dün gibi àmà bir o kàdàrdà uzàk.Sén gidéLi àsirLàr oLdu sànki..Simdi diyéceksinki bés séné sonrà bu yàzi niyé?SöyLéyéyim..Séni unutmàdim.Vazgéçmédim.SiLémédim.Vé hép sévdim.Bu kàdàr.. Kan Kralicesi

Son düzenleme: 14 Eylül 2007
  2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kocà bir 5 séné sonra.
    emeğine sağlık arkadşım çok güzel

3. Kan Kralicesi

Kan Kralicesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tésékkurLér içimdén géLdi yàzdim

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

insan unutamadığını değil 5 sene bir ömür geçse yine unutamaz..bazen boşu boşuna kendimizi avuturuz aman salla gitsin geldi geçti gibisinden ama ya kendimize aynı yalanı inandırabilirmiyiz acaba yüreğimize ..sanmıyorum sadece kendimizi kandırmaktan başka birşey değildir bu..giden gitmiştir gittiği an benim için bitmiştir...(buda belki bi kandırmaca ama yinede güçlü görünmek herşeye rağmen çok güzel)ve giden kaybetmiştir ben değil...

5. nilsu_23

nilsu_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eceline katılıyorum;giden kaybetmiştir ama işte unutulmuyolar..

6. TugbaCiiq

TugbaCiiq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

guzelmis:D

---emege saygi------

7. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kocà bir 5 séné sonra.
    canıım yaa..unutulmuyorlar işte :(

8. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kocà bir 5 séné sonra.

yaşanan hiçbirşey unutulmuyor
    ben 19 sene evli kaldım hala evliyim ama herşey içimde kimse bilmiyor
    anlatmıyorum
    anlatmayı istesemde korkuyorum anlatamıyorum herkesin derdi varda benimki çok başka
    düşmanım dostum olmak zorunda niçin
    evlatlarım için
    beni leylekler getirdimi sanıyorlar bilmiyorum ama benimde bir anam var onunda umrunda değilim olsun ben genede annemi seviyorum o beni sevmese bile

Kocà bir 5 séné sonra. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 yıl sonra yeniden Garbarek!

5 yıl sonra yeniden Garbarek!

İskandinav cazının en tanınan ismi olan saksofoncu Jan Garbarek, usta müzisyenlerden oluşan kadrosuyla beş yıllık bir aradan sonra tekrar Türkiye’de. Garbarek 2 Kasım’da İstanbul TİM Show Center’da, 3 Kasım’daysa ODTÜ KKM Kurdaş Salonu’nda sahneye çıkacak. 40 yılı aşkın başarılı müzik kariyerine sayısız albüm ve projeye imza atan Garbarek, 1970’li yıllarda ünlü piyanist Keith Jarrett’ın...
  2. doğduktan 5 dakika sonra...

doğduktan 5 dakika sonra...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 5 yıl sonra verilen kilolar geri alınıyor!

5 yıl sonra verilen kilolar geri alınıyor!

Uzun süre diyet yaptınız ve istediğiniz kiloya ulaştınız. Artık giydikleriniz size daha çok yakışıyor ve özgüveninizi yeniden kazandınız. Eskisi gibi canım ne çekiyorsa yiyebilir, aç kaldığım günlerin acısını çıkarabilirim” diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz!... Son yıllarda beslenme ve diyet üzerine yapılan araştırmalar ortaya koyuyor ki, kilo verdikten sonraki ilk 5 yıl çok önemli. Memorial...
  4. Yıllar sonra bir gün

Yıllar sonra bir gün

. Yıllar sonra bir gün gözün geçmişe dalar giderse Hiç bekleme hemen harekete geç, geç kalmış olmayasın Arkanı dönüp baktığında seni sevgiyle saran gölgen yoksa Kendini koca dünyada bir köşede sıkışmış hissedersen Bir an yalnızlık korkusuna kapılıp tutunacak bir dal ararsan Ve bedenin yüreğini taşıyacak gücü kalmamışsa Bir an olsun mutluluğu avuçlarından uçtuğunu görürsen Ve bir...
  5. Katili 5 yıl sonra yakalandı

Katili 5 yıl sonra yakalandı

Tiyartocu Sunat'ı öldürdüğü iddiasıyla aranıyordu. Çanakkale'de tiyatro sanatçısı İsmail Hakkı Sunat'ı öldürdüğü gerekçesiyle 6 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılan İhsan Fuat Özgen yakalandı. Gelibolu'ya bağlı Bolayır Beldesi Megakent Tatil Sitesi'ndeki yanındaki yazlık evinde, 13 Temmuz 2004 tarihinde, 38 yaşındaki tiyatro sanatçısı İsmail Hakkı Sunat'ı silahla öldürdüğü gerekçesiyle...

Sayfayı Paylaş