Kulak mantarına ne iyi gelir arkadaşlar?

K

Kemale10

Forum Okuru
Kulak mantarına ne iyi gelir arkadaşlar?

Kulak mantarı melek kadınlar kulübü kulak mantarı ne iyi gelir forumda.​

Merhaba biz bir ay önce Afyon'a kaplicalara gitmiştik havuza filan girdim sonrasında farketmedim ya da şimdilerde çıktı bilemiyorum ama kulak mantarı çıktı bende. Kulak mantarına ne iyi gelir arkadaşlar. Böyle bir durum yaşayan var mı? Kulağımda ağrı kaşıntı çınlama akıntı da cabası? Nasıl kurtulurum bundan?

Merhabalar
Kulak mantarı tek kulakta meydana gelebileceği gibi iki kulakta da oluşabilir. Peki neden oluşur? Dış kulak ve orta kulak arasında oluşabilir. Özellikle nemli yaz mevsiminde meydana gelse de daha çok yüzme sporu ile ilgilenenlerde görülebilir ama siz havuza filan girmişsiniz herkesin girdiği havuz ise mantar kapma olasılığı var. Kişi için kulağında ağrı, sizi, akıntı hatta kokulu akıntı, kaşıntı hatta işitme kaybı bile yaşayabilir kişiler. Ağrı varsa eğer dayanılmaz derecede mantarın daha derinlere indiğini gösterir. Havuza gireceğiniz zaman aslında kulak tıkacı kullanmakta fayda var. Ben size şahsen bir şey önermek istemiyorum çünkü kulak hassas bir konu. Mutlaka bu konu için KBB uzmanına görünün derim.

Kulak ağrısının çeşitli nedenleri olabilir sizin için "kulak ağrısı nedenler ve tedavisi evde kulak ağrısı için öneriler" konumuza bir göz atabilirsiniz.

Geri