gebe
  1. candan1987

candan1987 Forum Okuru

kürtaj sonrası hamilelik

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında candan1987 tarafından paylaşıldı.

bebeğimin anne karnında ölmesi sonucu 2 aylık ne yazıkki kürtaj oldum ilk bebeğim olacaktı bu yüzden çok üzgünüm kürtaj sonrası tekrar hamile kalmak mümkünmü benim gibi aynı durumda olupta tekrar hamile kalan varsa kürtajdan sonra ne zaman hamile kaldınız hamilelik için kürtaj sonrası belli bir süre varmı

kürtaj sonrası hamilelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kürtaj sonrası parça kalması.

kürtaj sonrası parça kalması.

rahimde parça kalması kürtajdan sonra kanama kürtajdan sonra parça kalması kürtaj sonrası kanama kürtaj sonrası Kürtaj sonrası "parça kalması" nedir? Yasal gebelik tahliyesi sınırları içerisinde (
  2. kürtaj sonrası dikkat etmeniz gerekenler

kürtaj sonrası dikkat etmeniz gerekenler

kürtaj sonrası dikkat edilmesi gerekenler kürtaj sonrası psikoloji kürtajdan sonra dikkat edilmesi gerekenler beslenme psikolojik durum kürtaj sonrası kesinlikle dikkat etmeniz gereken hususlar.buyrun meleklerim sizin için... Kürtaj Sonrası ........ Kürtaj sonrası ortalama 2 saat...
  3. Kürtaj sonrası gebelık nasıl olur

Kürtaj sonrası gebelık nasıl olur

Kürtaj sonrası gebelık Merhaba arkadaslar ben 15 haftalık bebegımı kaybettım kalbı durdugu ıcın doktorum kurtaj olmam gerektıgını soyledı. Once dusuk hapı ıle normal dogum yaptırdı ve sonrasında parca kalmaması ıcın kurtaj yaptı. Bebegımın olum nedenı ıse boynuna kordon dolanmıstı. . . Ben yenıden gebelık dusunuyorum insallah hayırlısıyla kavusurum .
  4. Kürtaj sonrası nelere dikkat etmeliyim?

Kürtaj sonrası nelere dikkat etmeliyim?

kürtaj sonrası ne zaman yemek yerim,kürtaj sonrası kanama,kürtaj sonrası ağrı,kürtaj sonrası halsizlik,kürtajdan sonra yaşanan durumlar hakkında bilgiler İstenmeyen gebelikleri önleyebilmek için öncelikle modern aile planlaması yöntemleri etkin bir şekilde uygulanmalı ve her şeye rağmen istenmeyen bir gebelik ortaya çıkmışsa son çare olarak kürtaja başvurulmalıdır. Kürtaj, gebelik...
  5. Kürtaj sonrası olası riskler

Kürtaj sonrası olası riskler

Dilatasyon ve kürtaj (D&C), rahim ağzının dilatasyonu (açılması) ve rahim zarının kürtajı (kazınması) işlemidir. Bu işlem ayakta tedavi kapsamında ya genel anestezi (derin uykuya neden olan), ya bölgesel anestezi (vücudun belden aşağı bölgesini uyuşturan), ya da lokal anestezi (dilatasyon öncesinde yalnızca rahim ağzını uyuşturan) uygulanarak yapılır. Doktor, rahim ağzını görebilmek için...

Sayfayı Paylaş