gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.260
    Ödül Puanları:
    113

LemaN Sam - ßebeğim (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

E F Elini son defa yanağıma koy E
    İstemiyorsan giderim giderim
    E F
    Serin bir sonbahar akşamında söz
    E
    İsmini unutur silerim silerim
    E Am
    Tuttuğum kalem olsa, yüreğimin elleri
    Am E F
    E
    Bir defa daha yazsa, bebeğim bebeğim bebeğim

E
    Eğer bir masal perisi, girerse rüyalarına )
    F Dm F Dm E ) 2
    Öldü dersin gül güzeli, tılsımını kaybetti )

E F
    Uğruna döktüğüm gözyaşları için
    E
    Yağmurdan özür dilerim dilerim
    E F
    Kuruttuğum kızıl gülleri anıp
    F E
    Senin için senden geçerim geçerim

E Am
    Tuttuğum kalem olsa, yüreğimin elleri
    Am E F
    E
    Bir defa daha yazsa, bebeğim bebeğim bebeğim

E
    Eğer bir masal perisi, girerse rüyalarına )
    F Dm F Dm E ) 4
    Öldü dersin gül güzeli, tılsımını kaybetti

LemaN Sam - ßebeğim (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leman Sam - Herneyse sözleri

Leman Sam - Herneyse sözleri

Leman Sam - Herneyse Ve ben artık seninle yapamıyorum Birtanem,elimde değil İstesem de,istesem de yapamıyorum Ve seni aramak gelmiyor içimden Aşk sözleri batıyor Sarılsan da,yalvarsan da yapamıyorum İnanamıyorum,bu hale nasıl düştük bilemiyorum Sende mi bende mi Herneyse,her kimdeyse neyse Bilemiyorum Ve ben artık seninle yapamıyorum Birtanem,bırak beni İstesem de,istesem de...
  2. Leman Sam - Ayak Sesleri

Leman Sam - Ayak Sesleri

Ardımda ayak sesleri geçmişin şarkısı gibi Nedir bu nedir bu adım adım yaklaşan Nedir bu korku her akşam İçimi acıtıyor zaman Kalamam bu yerde artık Geçemem bu sokaklardan Ne olur sus konuşma karışma Gidiyorum kalamam Son gayreti belki de bu ömrümün Gölgeler bırakmıyor peşimi Çekilin bu kabus burda bitmeli Yok olun ayak sesleri Kendi halime bırakın beni... Yok olun ayak sesleri Kendi...
  3. Leman Sam - Ağlama Anne

Leman Sam - Ağlama Anne

ağlama anne benim için ağlama bende herkes kadar aldım acılardan ağlama anne benim için ağlama bende herkes kadar yandım sen ne olur çocukluğumu sakla tek kalan bu elimde avucumda __________________
  4. LemaN Sam - AnLadım (akor)

LemaN Sam - AnLadım (akor)

anladım ki hiç kimse sen değil akor leman sam rüzgar notaları Bm Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe D C Sırf sana benziyor diye Am Bm Usulca sokulup merhaba dedim Em Tanıdık bir huzur aradım Bm Şaşkın bakışlarında dün Em Bildik bir söz bekledim Bm Eskiden kalma öylesine Am Konuştu...
  5. Leman Sam - AyrıLığa DayaNamam (akor)

Leman Sam - AyrıLığa DayaNamam (akor)

dayanamam akor / Em / Ebdim-F#dim / 2 kez arpej Solo / Em / Am / D / G / C / am-b7 / Ebdim-F#dim / Em / B7 / Em Ebdim F#dim Em Ebdim F#dim Hep bir seyi unutmus gibi , gülü dalda kurutmus gibi Em Ebdim F#dim Yeni yetme çocukmus gibi , Am Em Am Em Öyle gezerim , öyle gezerim B7 Ebdim Em Ayriliga dayanamam Em Ebdim F#dim Em...

Sayfayı Paylaş