gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

LemaN Sam - ßebeğim (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

E F Elini son defa yanağıma koy E
    İstemiyorsan giderim giderim
    E F
    Serin bir sonbahar akşamında söz
    E
    İsmini unutur silerim silerim
    E Am
    Tuttuğum kalem olsa, yüreğimin elleri
    Am E F
    E
    Bir defa daha yazsa, bebeğim bebeğim bebeğim

E
    Eğer bir masal perisi, girerse rüyalarına )
    F Dm F Dm E ) 2
    Öldü dersin gül güzeli, tılsımını kaybetti )

E F
    Uğruna döktüğüm gözyaşları için
    E
    Yağmurdan özür dilerim dilerim
    E F
    Kuruttuğum kızıl gülleri anıp
    F E
    Senin için senden geçerim geçerim

E Am
    Tuttuğum kalem olsa, yüreğimin elleri
    Am E F
    E
    Bir defa daha yazsa, bebeğim bebeğim bebeğim

E
    Eğer bir masal perisi, girerse rüyalarına )
    F Dm F Dm E ) 4
    Öldü dersin gül güzeli, tılsımını kaybetti

LemaN Sam - ßebeğim (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leman Sam - Bebeğim

Leman Sam - Bebeğim

Elini son defa yanağıma koy istemiyorsan giderim giderim Serin bir sonbahar akşamında ismini unutur silerim silerim Tuttuğum kalem olsa, yüreğimin elleri Bir defa daha yazsa, bebeğim bebeğim bebeğim Eğer bir masal perisi, girerse rüyalarına öldü dersin gül güzeli tılsımını kaybetti. Uğruna döktüğün gözyaşları için yağmurdan özür dilerim. Kuruttuğum kızıl gülleri alıp senin için senden,...
  2. Leman Sam - Ayrılığa Dayanamam

Leman Sam - Ayrılığa Dayanamam

Hep bir şeyi unutmuş gibi Gülü dalda kurutmuş gibi Yeni yetme çocukmuş gibi Öyle gezerim, öyle gezerim Ayrılığa dayanamam Hep bir şeyi unutmuş gibi Gülü dalda kurutmuş gibi Yeni yetme çocukmuş gibi Öyle gezerim, öyle gezerim Ayrılığa dayanamam Ağlarım için için Dertlerim biçim biçim Hepsi başım üstüne lakin Ayrılığa dayanamam Yolu buldum izi kaybettim Ben oldum bizi kaybettim Esasta...
  3. Leman Sam - Al Fadimem

Leman Sam - Al Fadimem

Evlerinin önü yoldur Yolun sonu karakoldur Kurban olam suna gelin Gel testini bizden doldur. Şu dağların burcu musun? Yar boynumun borcu musun? Kurban olam suna gelin Sen kötünün harcı mısın? Al fadimem,bal fadimem Yanakları gül fadimem Uyan uyan sabah oldu Su başına gel fadimem. __________________
  4. LemaN Sam - AnLadım (akor)

LemaN Sam - AnLadım (akor)

anladım ki hiç kimse sen değil akor leman sam rüzgar notaları Bm Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe D C Sırf sana benziyor diye Am Bm Usulca sokulup merhaba dedim Em Tanıdık bir huzur aradım Bm Şaşkın bakışlarında dün Em Bildik bir söz bekledim Bm Eskiden kalma öylesine Am Konuştu...
  5. Leman Sam - AyrıLığa DayaNamam (akor)

Leman Sam - AyrıLığa DayaNamam (akor)

dayanamam akor / Em / Ebdim-F#dim / 2 kez arpej Solo / Em / Am / D / G / C / am-b7 / Ebdim-F#dim / Em / B7 / Em Ebdim F#dim Em Ebdim F#dim Hep bir seyi unutmus gibi , gülü dalda kurutmus gibi Em Ebdim F#dim Yeni yetme çocukmus gibi , Am Em Am Em Öyle gezerim , öyle gezerim B7 Ebdim Em Ayriliga dayanamam Em Ebdim F#dim Em...

Sayfayı Paylaş