gebe
  1. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

M€kan-ül üni

Konu, 'Çöplük' kısmında üni-melek tarafından paylaşıldı.

makan2 kaydol
    [​IMG][​IMG]=>KıYMeT BilMeYeN KaLBe SeVGiM HaRaM,YoLuNu BeKLeYiP GeLMeYeNe YaZıKLaR,SeVDiM DeYiPTe aLDaTaNa LaNeT,SoNSuZa KaDaR SeVeNe Bu CaNıM KuRBaN oLSuN!.............
    [​IMG]=>Bu MaSaLLaR BoŞ KaLMaZ GiDeNiN YeRi DoLaR,Bu VaZoLaRa BiR ŞeY oLMaz YaLNıZ ÇiÇeKLeR SoLaR,GöNüL KiMSeSiZ YaPaMaZ SeVeBiLeCeĞi BiR DoST aRaR,TaŞıN KaLBi YoKTuR aMa oNu BiLe YoSuN SaRaR....
    [​IMG]=>eĞeR oNu RüYaNDa GöRDüYSeN öZLeMiŞSiNDir..oNu RüYaNDa GöRMeK iÇiN uYuYoRSaN SeVMiŞSiNDiR.....
    [​IMG]=>BiLMeZLeR YaLNıZ YaŞaMaYaNLaR NaSıL KoRKu VeRiR SeSSiZLiK iNSaNa;iNSaN NaSıL KoNuŞuR KeNDiSiYLe;NaSıL KoŞaR aYNaLaRa..BiR CaNa HaSReT BiLMeZLeR..!!
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]((sevgili meleklerim benim sevgi dolu köşeme geldiğiniz için hepinize çokk teşekkür ederim ,güzel şeyler paylaşırız inşallah..))

Bir avuçtu aradığım yüreğimi koyacağım,bir çift gözdü gözümden sakınacağım ,bakmaya kıyamayacağım,ne şairlerin mısralarında,ne de picasso'nun monalisa sında.
    Yürüyorum yine sokaklarda,yağmur yağıyor saçlarıma,süzülüp karısıyor gözyaşlarıma,dayanamıyorum yokluğuna,gel götür beni uzaklara.
    Aklımdaydın gün geceye devrildiğinde,gece uzundu,yagmurluydu,hava soğuk,sen uzaktın!!oysa bir sen vardın içimi ısıtacak.
    Gece yorulmus oturur basucumda,yalnızlıksa uyuyakalmış yatağımda,göz yaslarım bir arkadastan ödünc ,ağlayıp geri vereceğim..
    Ellerimi her uzatışımda bıslukta kalıyor,her gün kurduğum düşler hep boşa cıkıyor,ne olduğunu bilmiyorum ama,birileri düşlerimde hıçkırarak ağlıyor..
    Ne güneş bıraktın dünyamda,ne yıldız kaldı sıcak aksamlarımda,sadece bir sözünle durdu dünya,elveda dedin ya işte bittim ben o anda!!

Aşk Yalan Olmuş Bu Zaman Da Dostluklar Sahte
    Bir Can Vardı Taptıgımız Yalancıymış
    Kader Deyip Gülüp Geçemedik
    Yandık Ama Bir Söz Diyemedik
    Sevdik Güvendik Ama Gülemedik
    İsyan Ettik Haykırdık Ama Duyuramadık
    Vefasız Bu Alem Karşı Koyamadık
    Gecelerce Agladık Ama Degerimiz Bilinmedi
    Yaramız Derindi Yalan Dedik Geçtik Ama Dinmedi Sızımız
    Yarim Dedik Canım Dedik Yürekten Vurulduk
    Anladım Ki Yalan Dünya Aglamak Haykırmak Sevmek Boşa
    ANLADIM ZAMANLA BİTERMİŞ HERSEY VE BİTTİ...
    ARTIK ALDANMAK İSTEMİYORUM !!!
    Aşk Kırıntıları

ARTIK ALDANMAK İSTEMİYORUM

ARTIK ALDANMAK İSTEMİYORUM
    Artık aldanmak istemiyorum. Beni sevgilerinin ölümsüzlüğüne inandır, korku

lardan, şüphelerden kurtar. Hiç aldanmamışların o engin iç rahatlığına hasretim. Ayıkla, arıt beni... Bütün insanlar aldanıyormuş, sürekli bir aldanmaymış yaşamak... Ne çıkar? Ben artık aldanmak istemiyorum ya! Sen ona bak... Onun için seni erişemeyeceğin bir yere çıkarmayacağım, olduğun gibi seviyorum seni. Olmanı istediğim gibi değil... Hiç olamayacağın gibi değil... Neredeysen orada dur... Nasılsan öyle kal...

Son düzenleme: 20 Kasım 2010
  2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    =>eĞeR oNu RüYaNDa GöRDüYSeN öZLeMiŞSiNDir..oNu RüYaNDa GöRMeK iÇiN uYuYoRSaN SeVMiŞSiNDiR.....
    ne kadar güzel bir söz

3. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
  4. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun cevapladiğiniz için...

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    =>KıYMeT BilMeYeN KaLBe SeVGiM HaRaM,YoLuNu BeKLeYiP GeLMeYeNe YaZıKLaR,SeVDiM DeYiPTe aLDaTaNa LaNeT,SoNSuZa KaDaR SeVeNe Bu CaNıM KuRBaN oLSuN!.............

canımm aramıza hoş geldinn çok beğendim ellerine sağlık

6. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    [​IMG]KAPATTIM BÜTÜN KAPILARI SANA GELME
    Beklemediğim bir anda, hiç ummadığım bir zamanda bırakıp gittin beni yalnızlığımla başbaşa bırakıp.

Düşünmeden yokluğunun nasıl acıtacağını, nasıl sancıtacağını yüreğimi.

Gözyaşlarıma bile aldırmadan, hızla ve hırsla çekip gittin "Bir" den. Bu kadar kolay mı olacaktı vazgeçmek benden?

Çokda sürmeyecek inan, kalbimdeki saltanatın.. Zaman saracak elbet, açtığın yaraları...

Ayrılık kalbine inmiş olmalı
    Gece uykularından sıçramalısın
    Gözlerin herekese beni sormalı
    Bu defa kendini suçlamalısın

Anlayacaksın bütün hatalarını bir gün. Nasıl harcadığını düşündükçe sevdamı, savrulacaksın. Seni ne kadar sevdiğimi her hücremle, kendini bulunca sahte sevdaların elinde farkına varacaksın.

Gecelerin bürünecek kabuslara, düşlere hasret uyuyacaksın. Bütün yaşananlar bir bir sıralanacak gözünün önüne, izler silinmeyecekler asla. Kaldırım taşlarından, denizlerden soracaksın beni. Onlar bile söylemeyecek hiç bir şey.. Denizlere anlatmaya çalışacaksın beni, onlar da dinlemeyecek seni..

Pişmanlık kaplayacak tüm yaşantını. İçin sızlayacak.. Kendi ellerinle yıktığın, yaktığın sevda için, "Biz" için, ben için, kendin için.. Kahrolacaksın..

Hani başkasıyla avunacaktın
    Beni üç beş günde unutacaktın
    Sen benim yanımda yazdın sıcaktın
    Kıştasın hasrete sarılmalısın

Baktığın tüm gözlerde gözlerimi görecek, tuttuğun tüm ellerde sıcaklığını arayacaksın ellerimin. Gördüğün bütün yabancı yüzleri, benim yüzüm sanacaksın.

Hep kışlarla geçecek, yazlar baharlar uğramayacak hiç sana. Hiç bir sevda ısıtamayacak ruhunu, benim sevdam kadar. Hasretime sarılıp, onunla avunacaksın yalnızca.

Kaçma acısınlar bu son haline
    Cesaretin yok dönüp gelmeye
    Bundan sonra çekilip bir köşeye
    Sessiz ağlamak yok hıçkırmalısın.

Bensizliğin sancılarını hissettiğinde iyiden iyiye her zerrende, yine bana koşacaksın. Ama biliyor musun? Ben o zaman sana gelen tüm yolları kapatmış, vazgeçmiş olacağım senden.

Bu sevdanın ağrılarını dindirmiş olacağım yüreğimde. Belki hayatımda başka birisi olacak, belki yalnız olacağım. Bütün kapılarım kapanacaklar yüzüne.

Dilimden acı kelimeler bile dökmeyeceğim sana. Cezan bensizlik ve sessizlik olacak..Ardından döktüğüm gözyaşlarım hesap soracaklar sana, sen de anlayacaksın. Bensizliğinde, sessizliğinde duyurmak istercesine sesini, hıçkırıklara boğularak.. DAHA YOK BURDA OYLE BIRI
    Aşık Olabilmek

7. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    beğendiğine sewindim canım hoş bulduk....

8. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sağol kurabiyem... ellerine sağlık cok güzel...

9. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] hepinize cok tesekkür ederim ....

10. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hayalimdeki ev:)[​IMG]

11. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

12. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

13. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    çoook güzell canımm eline sağlıkk iyi misin???

14. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
  15. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşam üzerine fazla geldiği zaman onu zorlama,
    biraz duraksa, neler olup bittiğine anlam verme.
    Mutlaka yanlış bir şey oldu ve düşüncelerin ile
    dileklerin aynı orantıda değildi ve varlığın ile buluşamadı.

......Sorun yok, sadece bekle.

Güneş doğacaktır, çimler yeşerecektir, çiçekler açacaktır,
    rüzgar esecektir ve yağmur yağacaktır, zorlamaya gerek yoktur, olması gereken kendiliğinden olur !
    İzlemeye devam et, şahitlik güzeldir, hem olayın dışındasındır hem de içinde, o bir dengedir, o anlamlıdır, şahit ol, tanık ol, olan ile bütünleş, güzellik olanların içinden filizlenecektir; zorlamaya gerek yoktur, olması gereken kendiliğinden olur !..

Hayat üçbuçukla dört arasındadır... Ya üçbuçuk atarsın ya da
    dört dörtlük yaşarsın...(NEYZEN TEVFİK)

M€kan-ül üni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahsen-ül kasas

ahsen-ül kasas

Ahsen-ül Kasas Başlıkta okuduğumuz terkip, 'Kıssaların en güzeli' demektir. Bu tâbir, Kur'ân-ı Kerim'de, Hz. Yûsuf aleyhisselâmın kıssası için kullanılmıştır. Bu kıssayı, ya bir tefsirden, veya onunla alâkalı bir kitaptan okumanızı tavsiye ederiz. Bildiğimiz sebeplerle Kenan diyarından Mısır'a getirilen Hz. Yûsuf, Yâkup aleyhisselâmın oğludur. Dedesi Hz. İshak, büyük dedesi de Hz....
  2. Ül-kız isimleri

Ül-kız isimleri

ülkücü kız isimleri ülkücü kiz isimleri bebek ülküçü cocuk bayan Ülfer: ırmak, büyük su Ülfet: alışıklık, dostluk, yakınlık duymak Ülgen: yüce, ulu iyilik tanrısı Ülger: kadife kumaş, şeftali gibi şeylerin üzerinde bulunan ince tüy tabakası Ülkü: ulaşılmak istenen yüce dilek yanlız düşüncede varolan şey Ülkü-m: uğrunda özveride bulunmaktan çekinilmeyen yüce dilek Ülkücü: idealist...
  3. Ül-erkek isimleri

Ül-erkek isimleri

Ülçev: ılımlı Ülez: güneşin batışı Üleş: pay, hisse Ülgeç: ustura Ülgenalp: yüce, ulu, yiğit ülgen-alp Ülgener: yüce, ulu kişi Ülkem: yurdum, vatanım Ülküm: amacım, ulaşmak istediğim şey Ülkümen: ülküsü olan, bir ülküye bağlı olan kimse Ülküsel: ülkü ile ilgili, ülkü niteliğinde Ülmen: deniz adamı, denizci Ülmen: denizci, deniz adamı Ültan: çizmenin altına dikilen deri parçası
  4. Tv ünite modelleri 2010

Tv ünite modelleri 2010

tv ünite 2010 tv ünitesi modelleri ünite modelleri 2010 ünitesi Tv sehpası modelleri yakında sanırım tarihe karışacak artık çok daha modern ve şık çizgilerde evlerin havasını değiştiren tv üniteleri var.Gittikçe artan plazma tvye yönelik talep sonucunda mobilya firmalarıda bu talebe karşılık olarak çok güzel modeller tasarlamaya başladılar işte sizler için seçmiş olduğum çok hoş tv üniteleri
  5. Esma-ül Hüsna Nedir?

Esma-ül Hüsna Nedir?

esma-ül hüsna,esmaül hüsna nedir,esmaül hüsna ile ibadet nasıl yapılır,esmaül hüsna fazileti,esmaül hüsna anlamları,esmaül hüsna ne için okunmalı,esmaül hüsna neye iyi gelir,Allahın isimleri, Esmaü’l Hüsna (Esmâ-i hüsnâ) “en güzel isimler demektir. en güzel isimler Allah Teâlâ’nındır.Bu isimler sıfat olarak da kullanılır. Cenaâb-ı Hakk’a ait olan pek çok isim mevcuttur; onların sayısını...

Sayfayı Paylaş